Mit tehetnék hogy végre teherbe essek?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok, férjem 27. Szeretnénk kisbabát de már egy éve nem jön össze. Voltunk orvosnál minden rendben mind kettőnkel, 1- 2-3 naponta vagyunk együtt igény szerint. Gondolkodom rajta hogy szedjek prenatal vitamint vagy mit csinalhatnék? Segitsetek légyszí.. már nagyon el vagyok keseredve.

2021. júl. 4. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg másik orvos? Mit nézett, hogy mindent rendben talált? Ne hagyd, hogy elhessegessen, csak mert még fiatalok vagytok és "van időtök". Simán lehet valami gond a háttérben. Teljes labor megvolt, vércukor, pajzsmirigy, D-vitamin? Nekem ezeket nézték, és ki is jött az inzulinrezisztencia meg a D-vitaminhiány. Amint ezzel elkezdtem foglalkozni, 2 hónapra rá össze is jött a baba. Szóval nem mindegy ám, hogy mennyire alapos az orvosod. Az, hogy benéz és megállapítja, hogy hát igen, van méhed és nincsenek ciszták a petefészkedben, az még nem elég.
2021. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, nem mindegy mi az a "minden" ami rendben van.
2021. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Ha szeretnéd betudok segíteni!
2021. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok nődokinál már, 1 UH meg rákszűrés rendbenléte azt jelenti, minden rendben.

Miközben még csomó vizsgálat hátralenne. Csak őszintén? Sz.rnak bele. Nem egy dokinál jártam már, van tapasztalatom sajnos.

Meddőségi szakrendelés a megoldás.

2021. júl. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepo nezess 3. Es 21 napi hormont abbol kiderul hogy van e peteeres. Azon kivul ami meg fontos es befolyasolja pajzsmirigy, (TSH t3 t4) prolaktin, AMH D vitamin.

Parodnal soermium vizsgalat. Meddosegibe megjaosz minden beutalot es ingyenes. Amugy neg minden fizetős.

2021. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondta a dokim h minden rendben es kiderult egy másik orvosnal hogy igazából semmi sincs rendben!
2021. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is azt mondták, hogy minden rendben , aztán kiderült hogy endometriózisom van, kezdődő hashimotóm (holott 50 kiló vagyok, magas pulzussal szóval kb semmi sem utalt rá) és végül rögtön lombikra tanácsoltak bennünket...( nálunk 2 éve nem jön a baba)

Én amúgy elkezdtem aviva tornázni, odafigyelek a táplálkozásomra , voltam családállításon aztán ennyi.

Engem nem érdekel , hogy mit mondott a doki.

Nincs betegségtudatom és biztos vagyok benne, hogy ha össze kell jönnie annak a babának , akkor természetesen úton is össze fog jönni...

annyi hogy nekünk lehet , hogy kicsit többet kell rá várnunk.

Amúgy én 35 vagyok, párom 31.

Nem hőmérőzünk, nem ovu tesztelünk, együtt vagyunk amikor jól esik.

Párom anyukája folyton a lombikkal jön, hogy szerinte már túl öreg vagyok a természetes teherbeeséshez, de én meg nem vagyok hajlandó tönkretenni az egészségem a lombikkezelések által.

Szerinte akkor nem akarjuk eléggé...

hát őszintén....tényleg nem...

ennyire nem...

le a kalappal minden nő előtt, aki végigcsinálja és bevállalja a lombikot, azért hogy babájuk legyen...

2021. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszeru a lombik az teny. En tul vagyok ket stimulacion 3 beultetesen, de nem elem meg tragediakent. A csalodast meg kell gyaszolni es utanna pozitivnak lenni szerintem ennyi a kulcsa. Kivanom 7es hogy hamar osszejojjon ❤️
2021. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát az első hogy ennyire ne görcsölj rá.
2021. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!