Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, mikor fog megjönni?

Lombikosok, mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés

Nem termékenyült meg sajnos egy sejtem sem, így ezúttal nem kaptam vissza embriót sem. :'(

Leszívás után 5 napig kellett várni, majd mondta a kezelőorvosom, hogy hagyjam abba a progeszteront. Én úgy el voltam keseredve, amikor mondta, hogy nem is kérdeztem semmit..


Ilyenkor mikor fog megjönni? Punkcio utáni kb. 14.nap, mint a természetes tüszőrepedés után, vagy bármikor megjöhet?


Lehet buta kérdés, de ilyenkor ha leszivja az orvos a petéket, lesz sárgatest, meg saját progi termelés a petefészkemben, vagy nem?



máj. 15. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom! Ha ebben a ciklusban volt a stimuláció és a leszívás, akkor igen, ugyanúgy van sárgatest (akár több is), ezáltal progeszterontermelés is.

Valószínűleg kb. ugyanúgy fog megjönni, mint a normál ciklusban. Az tolhatja ki, ha tovább szeded a progeszteront, de azt ugye nálad leállították.

máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, azt nem szedem már néhány napja. Akkor várok türelmesen. :(
máj. 16. 04:02
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hany db petesejt lett leszivva?
máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
5 de abból csak 3 volt megfelelő. Sajnos egy sem termékenyült meg végül. :(
máj. 17. 22:52
 5/17 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen amh és fsh értékkel vágtál neki?
máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

AMH: 0.26 ng/ml

FSH: 4.9

tegnapelőtt 15:39
 7/17 anonim válasza:

Köszönöm.

Melyik intézetben vagy?


Az amh nekem is hasonló, de az fsh az sokkal rosszabb.

tegnapelőtt 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Privátban szivesen megírom viszont nem igazán vagyok elegedett, de senkinek a reményét nem akarom elvenni.. Összességében ha folytatjuk valaha, akkor azt Bp-en fogjuk megtenni.


Végigcsináltunk itt 3 kezelést és minden alkalommal uazt a gyógyszerkombinációt kaptam, max a dózisokat változtatták, pedig az első kettő alkalommal csak 1 - 1 petém lett.. Minden alkalommal Kértem a helyzetemre tekintettel a natív ciklust vagy legalább azt, hogy azok után a ciklusok után amikor sza..á hormonoznak, nézzék meg mi történik a következő hónapban, hátha lehetne leszívni még 1-et, de egyáltalán nem voltak támogatóak ebben pedig csomó csoportban, fórumon olvasom, hogy azoknak a nőknek akiknek ennyire nehezen lehet stimulalni a petefeszkét, azoknak szoktak ilyen stimus hónap utáni natív ciklust csinálni.. na nekem nem csinalnak. Nem tudom amiatt nem, hogy ne vesszen el még egy alkalmunk vagy mert nem szokás itt.. 🤔

Mindenesetre én nem nagyon szoktam erőltetni a dolgot, kérdezek, nemet mondanak vagy elhajtanak és ennyi..

tegnapelőtt 21:07
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: Inkább külföldre menj, ne itthoni lombikkal vesztegesd az időd.
tegnapelőtt 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
:( egyre inkább ezt gondolom én is az egyetlen megoldásnak.
tegnapelőtt 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!