Forgács intézetben első konzultáció előtt érdemes ezeket a vizsgálatokat megcsináltatni?

Figyelt kérdés

[link]


Hormon vizsgálatok

Anti Müllerian Hormon (AMH)

Follikulus stimuláló hormon (FSH)

Luteinizáló hormon (LH)

Ösztradiol (E2)

Progeszteron 2-5. nap, illetve 21-23.nap között

Prolaktin (PRL)

TSH


Vérkép

Vírusszerológia

Hepatitis B (HBV) HBsAg

Hepatitis C (HCV) antitest

HIV antitestek


Tehát ők ezeket ott nem csinálják meg? (elnézést, ha hülyeséget kérdezek)

Köszönöm a válaszokat.


2021. júl. 4. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Kaális vagyok és ott megcsinálják akkor gondolom a Forgácsban is de ha bizonytalan vagy hívdd fel őket holnap.Illetve ha haladni szeretnél akkor érdemes úgy odamenni hogy mind meg van már mert akkor nem kell várni még arra is

2021. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb intézetben megcsinálják ezeket, így valószínűleg ott is, de tényleg haladósabb, ha már úgy mész, hogy ezek megvannak.
2021. júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. júl. 4. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi megcsináltuk előre, és még úgy is 2 hónap volt mire sorra kerültünk, szóval ezt nem befolyásolja, de a konzultációnál már biztos ennyivel előrébb lettünk volna (addigra sikerült már elkezdett kezelés hatására teherbeesnem így tárgytalan volt a Forgácsban a konzultáció).
2021. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. júl. 5. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!