Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi idő most a meddőségi...

Mennyi idő most a meddőségi klinikákra a várakozási idő? (első konzultáció, Budapest)

Figyelt kérdés
Főleg a BMC és Kaáli érdekelne, de persze más helyre is kíváncsi vagyok, lehet fizetős is.

2020. szept. 27. 18:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az Asszisztált Reprodukciós Centrum-ba azt hiszem 3 hónap múlvára adtak időpontot, közben összejött a baba, így nem mentem el. :)
2020. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
O de jó neked, gratulálok! :)
2020. szept. 27. 19:42
 3/25 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig próbálkoztatok?
2020. szept. 27. 19:42
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A Kaáliba az első konzultációra egy hónapot kellett várni. Ez volt július végén, holnapután lesz az első inszemináció. Közben a vizsgálatok, hormon panel, spermiogram, átjárhatósági, stb. Mindent ott csináltak, kivéve a vérvétel, az a Synlabban történt. Szerintem elég gyorsak, amikor fizetős volt, akkor sem volt rövidebb várólista.
2020. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ez nagyon szuper utolsó, 1 hónap az semmi!

Sok sikert a holnapi inszemhez!

Mindenkinek köszönöm a választ!


Esetleg ha valaki tud a BMC-ről valami infót azt szívesen olvasnám!

2020. szept. 28. 07:48
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok, kissé félve válaszolva a második kérdésedre is, mert az elsőt is jól lehúzták...

Kicsit több mint egy év alatt jártunk sikerrel, fél év "próbálkozás" után kezdtük el magán úton a problémafelderítést, csak utána hallottam róla, hogy vannak állami meddőségi centrumok.

2020. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki pontozott le, de szerintem ezzel nem érdemes foglalkozni ezen az oldalon.


Én is hasonlóképpen 7 hónap után kezdtem kivizsgáltatni magam, ki is derültek a problémák, most tartunk kereken egy évnél, úgy gondoltam ideje bejelentkezni egy meddőségi klinikára.

Neked még egyszer gratulálok, nagyon szerencsés vagy! :)

2020. szept. 28. 08:48
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti Kaáliba 5 hetet várunk az első konzis időpontra. Azt mondták, utána 1-2 hónapon belül indulhatunk is, amint megvannak a hiányzó leletek.
2020. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Sok sikert nektek is, hátha ti is így jártok, mint mi, hogy mire sorra kerülnétek, már baba lesz a pocakban :) Én nem bántam meg, hogy fél év után elmentem magán úton dokihoz, szintén derültek ki problémák.
2020. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

BMC-be nekem tavaly 3 hét volt, de olvastam olyat, akinek nyáron másfél hónap volt a várakozás első időpontra.

Szerintem változó, de szerintem 3-4 héttel biztosan kell számolni.

2020. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!