Grtgrds kérdése:

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Múlthét szombaton volt egy halvány pozitív terhességi tesztem, hétfőn el is mentem dokihoz (azért ilyen korán, mert tavaly volt 2 vetélésem, és nem szerettem volna ismét bajt) ott látott egy 1.8mm nagyságú "petezsákszerű" felritkulast, írt is fel Progesterone Exeltist. Tegnap délután elkezdtem görcsölni, gyorsan le is feküdtem pihenni, hátha jobb lesz, aztán elkezdtem barnázni.. Volt egy pici alvadt vér darab is, de aztán megint csak barna. Bementem a kórházba, ahol azt mondták, hogy ugyan zárva a méhszáj, 11mm-es a nyálkahártya, de több 1-2mm-es felritkulást látnak. A papíromon az van, hogy "vélhetően cysticus elfajulás megfelelő felritkulás látható".. Viszont a bétaHcg eredményem szerintem nagyon nagyon rossz.. 1.20 miu/ml :( Valaki járt már így?

2021. júl. 5. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez ngyon alacsony hcg, szerintem beindulhatott valami, de nem hinném, hogy ebből terhesség lesz.
2021. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Ezek alapján ez biztos. A többihez nem tudok hozzászólni.
2021. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!