Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit jelenthet ez R nagy uterus?

Reka00000000 kérdése:

Mit jelenthet ez R nagy uterus?

Figyelt kérdés

Mit jelent volzam nő dokinál es nem tudok ra jonni mi lehet utanna olvastam de nekem igy írta a a pairra vv:R nagy uterus jo diónyi cyst resis tap, utanna Endom: 3mm r nagy uterus

Bo: ovarium 25×16mm jo ovarium 35×26 mm kevert echogenitásu cyst képlet...



#ciszta #Tehrbeses
2021. jan. 30. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rendes (normális).
2021. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Relatíve nagy uterus.

Nekem is ezt írták rá.

2021. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, azt jelenti, hogy rendes nagyságú, nem azt, hogy relatíve nagy.
2021. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem kiirták,szóval onnan tudom.
2021. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen csak hogy mellé írták jo diónyi cyst resis.. Akkor cisztám lenne ott is..
2021. jan. 30. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Akkor nekem mást írtak. :)
2021. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akármelyik lehet, rendes is meg relatív is, ez a doki/asszisztens privát bejáratott szóhasználatától függ, és piszok nagy baj, hogy ezek nem egyértelműek, mert nemcsak a beteg, de más orvos is simán félreértelmezheti a leleteket. Én biztos bevezetném az összes asszisztensnek, lehet, hogy az orvosoknak is a külön tanfolyamot, ahol megtanulhatják profin a tízujjas vakon gépelést. Ha nem két ujjal pötyögnének, sokkal kevesebb lenne az értelmezhetetlen rövidítés. Az enyém egyébként ugyanezt csinálja a kiskönyvben is, csak ott kézírással súlyosbítva. Röhögve ültünk fölötte a védőnővel, és tippelgettük, mit akarhatott mondani a költő...
2021. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!