Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteron szedése befolyáso...

Progeszteron szedése befolyásolja az ovulációs tesztet?

Figyelt kérdés

Van mar gyerekünk.

Szeretnénk újra gyereket vállalni. Van kisebb nőgyógyászati problemam. Progeszteront kell szednem, kb amugy ovuláció idopontjaban. Több mint fél éve nem jön ossze a baba.

Vettem ovulacios tesztet mult honapban egyik sem lett pozitív. Most sem. Gyógyszer miatt? (gyogyszer szedes előtt volt pozitív tesztem) nincs pcos-ám

Orvosom augusztusban szabin van.

Legutóbbi talalkozasnal annyit mondott, ha osszejon a gyogyszer mellett a baba megbeszeljuk.

Valaki van esetleg hasonló helyzetben? Kezdek nagyon befordulni emiatt.



2021. aug. 11. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem befolyásolhatja mert csak ovuláció után szabad elkezdeni szedni progeszteront.

Amikor lh tesztelsz akkor nem szeded,különben megakadályozná a peteérést.

2021. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A progeszteron gátolja az ovulációt, ha előbb elkezded szedni, nem lesz ovu.
2021. aug. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem se "kb. amúgy ovuláció időpontjában" szedd, hanem tesztelj és ha volt pozitív után már egy negatív nap, rá másnap kezdd el. Ha csak nőgyógyásznál voltál, érdemes endokrinológushoz is elmenni.
2021. aug. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kb. Akkor szedem.

Meg van mondva pontosan melyik napokon szedjem. Ez egybeesik az ovulációval.

A kérdés csak annyi, hogy a ov. Tesztet befolyasolja e.

2021. aug. 12. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem befolyásolja de amúgy sem jelent semmit mert mikor ovu tesztelsz nem szeded a progeszteront!
2021. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
5ös vagyok.ovuláció után kb.1 nappal szabad elkezdeni.ovu napján sem.
2021. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a dokid azt mondta h ciklus 15. Napján kezd el szedni az nem jo ugyanis nem biztos h neked 14. Napon van peteeresed. Lehet csak a 16-on vagy 18-on lenne. Ha el kezded szedni q 15-en úgy h nem repedt meg a tüsződ addigra akkor gondot okozol a ciklusodban. Merj hőt akkor latni fogod mikor van peteeresed
2021. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!