Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megjött a mesim, de a mell...

Megjött a mesim, de a mell fájdalom meg maradt. Mitől lehet ez??? Olvastam hogy terhességre utaló is lehet... nem tudom. Sos!!??

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan helyzetben vagyok hogy normál esetben mindig fáj a mellem a mensi előtt legalább 1 héttel. Most is így voltam, általában az nap mikor megjön el is múlik a mell fájdalom. Most viszont nem. Majd nem olyan hosszú volt a mensi mint szokott kicsit gyengébb, viszont ez idő alatt is fájt. 3 napja múlt el de a melleim még mindig fájnak. Leginkább a mellbimbó és a mell alatti résznél fáj jobban. Nem égető vagy szúró, inkább olyan kényelmetlen ha valamihez jobban hozzá ér akkor érzem igazán. Néha néha mensi szerű görcs,2 napja derék és hát fájás ma viszont már a lustaság is elő jött. Nem akarom magam bele élni mert sok negatív teszt volt már. Valaki hasonló cipőben volt már?? Tapasztalat??

2021. aug. 14. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Akkor sose fogsz tesztelni, mert nem akarsz csalódni?


Védekezés nélkül szexeltél-lehetsz terhes.

Megjött, de más, mint szokott- lehetsz terhes.

Fáj a melled-lehetsz terhes.


A tapasztalatom pedig az, hogy ha tesztelnél egyet, az megoldaná a rejtélyt a gyakorizás helyett.

2021. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 nappal ezelőtt teszteltem! Mesi elmúlta után egy nappal. Negatív lett. Ezért nem akarok tesztelni. Még várok. Csak érdeklődöm hogy esetleg valaki volt e már így. Olvastam sok helyen hogy valaki rendszeresen tesztelt negatívat.
2021. aug. 14. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Teszt negatív, és véreztélis, tökmindegy milyen. Nem vagy terhes.
2021. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!