Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a férjemnek kevés a spermas...

Ha a férjemnek kevés a spermaszáma (2 millió sincs összesen), akkor is meg kell csinálni a 3 inszeminációt is meg kell csinálni a lombikok előtt ahhoz, hogy állami támogatással csinálhassuk végig?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Miert nem fogadtok orokbe?! Annyi arva kisbaba van.
2021. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert sajátot szeretnénk, amennyiben lehetséges.
2021. aug. 17. 21:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos kisbaba nem sok van, nagyobb gyerekek vannak (anyósom gyerekotthonban dolgozik, nap mint nap látja, hogy nagyokat adnak inkább). Illetve pár kritérium miatt nem felelünk meg az elvárásoknak (többek közt, olyan a munkánk is, hogy bármikor ugrani kell, akár hétvégén is - katonaság, eü. - ezt necces oknak mondták
2021. aug. 17. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A férjemé millió alatti volt, azt mondták inszemhez is kevés.

Mikor a doki nézte fel sem jutott. Neten láttam egy gélt, gondoltam egy esélyt adok neki(az én dokim megcsinálta volna ilyen kevéssel is az inszemet, igazából 1 kell, hogy bejusson😁) 2.hónapban össze jött spontán , 7 hetesen missed lett, de rá 2. hóba megint + lett a tesztem már 2 éves.

2021. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt az andrológua dönti el. A vizsgálati lapon feltünteti mire alkalmas a sperma, szerintem ennyivel csak IVF ott is ICSI.
2021. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az andrológusunk azt irta az ambulans lapra, hogy ivf javasolt. Ezzel

Megyünk majd a Kaáliba

2021. aug. 18. 18:38
 7/9 A kérdező kommentje:
4., gratulálok nektek🥰
2021. aug. 18. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia 4es! Mi a gél neve? Köszi!
2021. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pre seed de már csak neten látok, hogy kintről lehet rendelni
2021. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!