Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mekkora az ideális prolaktin...

Mekkora az ideális prolaktin szint teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
2021. aug. 31. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Minél kisebb
2021. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg 188, még ennél jobban is csökkenti kellene? 1040-ről indultunk, bromocriptint szedek rá.
2021. aug. 31. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézd, itt benne van


[link]

2021. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eszerint jó már
2021. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. aug. 31. 12:52
 6/9 anonim ***** válasza:

És mitől magas? Az érdekesebb kérdés. Kell lennie a háttérben valami oknak. Egy jó belgyógyász-endokrinológus látott már? Vagy csak nőgyógyász? ( ők szeretnek bromocriptint írogatni)

Ha gondolod írj üzit.

2021. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Endokrinológus írta fel a bromocriptint, mikor nőgyógyász elküldött vérvételre és meglátta az eredményeim és egyszerre tovább küldött endokrinológushoz,az okát igazából nem tudom, mellette van prediabetes és pajzsmirigy alulműködés is.
2021. aug. 31. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
PCOS-ed van? Hány gramm szénhidrát diétát tartasz? Metformin/inofolic? Anti-TPO-d milyen? Szedsz pajzsmirigy hormont? Ciklusod rendszeres? Volt minden hormonod megnézve? Melyik városban látott endokrinológus? Én az leszek, ebből a témából phd-zok, csak itthon vagyok a 2 gyerekkel most.
2021. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

188 jó érték, nekem első baba után volt ilyen magas pedig már nem szoptattam, elküldtek MRI re is negatív lett. A bromocriptin levitte 30-ra akkor csökkentették az adagot.

Közben tsh-ra szedtem a letroxot, mikor a prolaktinom 1026 volt, a tsh is 6korul mozgott de ahogy ment le a prolaktin úgy ment le a tsh is 1 körüli értékre.


Közben Elkezdtem diétázni és 1.5 év után teherbe estem a lányommal kb 200as prolaktinnal 1 körüli Tsh-val

2021. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!