Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ilyen tünetekkel lehetek majd...

Ilyen tünetekkel lehetek majd terhes? Szőrösödés

Figyelt kérdés
Szőrösödöm eléggé. Kezelem magam a hármas kezeléssel, talán már nem olyan erős a szőrösödés, de azért nem is normális. Olvastam, hogy sok nőnek akkor is marad ez a tünet, ha rendeződnek az értékei. Valóban így van? Létrejöhet terhesség úgy, hogy van szőrösödés, vagy ne is reméljem hogy terhes leszek míg az államon pl van szőr?
2021. szept. 16. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek volt hasonló gondja, és már 4 gyereke van :)
2021. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam/ vagyok.

Nálam erősen kétséges a PCOS. A klinikai tünetei megvannak, csak épp hormoneltérést nem sikerült igazolni, de az UH-on mindig látták a policisztás petefészkeket.


Nagyon sokat kellett küzdenünk a gyermekáldásért: a kislányunk 8 év próbálkozás után született, és volt minden: hormonkezelések, inszeminációk, lombikok.

Összesen 11 év alatt, 3x sikerült teherbeesnem (az első középidős vetéléssel végződött), ebből 2x lombikkal, hamarosan pedig megszületik a kisfiunk, aki spontán fogant akkor, amikor már feladni készültünk.


A szőrösödés viszont azóta is problémám. Az endokrinológus azt mondta, hogy ha egyszer a szőrtüszők odanőttek, aktiválódtak, akkor ott szőrnövekedés lesz később is; még annak ellenére is, hogy ha megszűnik a kiváltó oka.

Ez van... Már megtanultam együtt élni ezzel az állapottal. Fiatalabb koromban viszont rendkívül frusztrált.

2021. szept. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!