Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetett peteérésem a jelek...

Lehetett peteérésem a jelek alapján?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyásznál, aki sajnos több apró 5-6 mm-es cisztát talált mindkét petefészkemben. Konkrétan nem mondta ki, hogy PCOS-os vagyok, egyelőre csak "gyanús", de természetesen megijesztett, hogy sokkal nehezebb lesz teherbe esnem így, mivel valószínűleg egy év alatt nincs annyi peteérésem sem. Elküldött most mindenféle vérvizsgálatra, terhelésre, nyilván utána több ki fog derülni.


Ebben a hónapban azért próbálkoztunk a párommal, hátha. Az ovulációs teszt egyértelműen kimutatta az LH-csúcsot (minden nap 2x teszteltem 2 hétig és szépen mutatkozott, nem volt az összes túl alacsony vagy mindig magas), volt termékeny nyák is napokig, illetve a hőm is szépen elkezdett emelkedni 36,1-ről folyamatosan ovuláció után. Ráadásul a hasi ultrahangon az LH csúcs napján láttak egy domináns, 20mm-es tüszőt is. Reménykedem, hogy hátha ez most egy szerencsés hónap volt peteérés szempontjából. Az LH csúcs utáni nap reggelén szeretkeztünk a párommal.

Szerintetek a fenti jelek jelenthetik azt, hogy volt peteérésem? Köszi :)


2021. okt. 15. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a hőd emelkedett volt pé d.

Nekem eddig mindig a + előttiből jött össze a baba, lehet nekem hamar van utána a pe érésem.

2021. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is volt peteérésed most, és ha volt LH csúcsod, akkor megvolt az ovuláció is. Szorítok, hogy összejöjjön. :)
2021. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek. :)
2021. okt. 18. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!