Nem várt napján barnàzás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy nèz ki valóban babás vagyok ❤️ Az előzményekből kiindulva nehéz elhinni, és félek.

Szóval november 12.én volt pozitív az ovu teszt, 13.-án napközben lehetett a tüszőrepedés (éreztem) majd ezt követően november 21.-én kezdődött valami hasmenéses dolog.

23.-án (10.Dpo-n) pozitív teszt és 10,17 hcg

26.-án (13.DPO-n) pozitív teszt továbbra is, 96 hcg

27.-én nem várt napján clearblue 2-3 hetes terhességet jelez. És reggel minimális barnás folyàs wc papíron látva.

Igazából arra lennék kiváncsi, hogy ez lehetett a beágyazódás vége? Vagy a mensim jegyezte még meg a testem? És a 2-3 hetes terhesség normális a clearblu szerint?

Bocsi a sok “hülye” kérdésért.. para korábbi missed ab miatt.



2021. nov. 27. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Vagy progeszteronhiány jele.

Írod, hogy az előzmények miatt nehéz elhinni - ebből sejthető, hogy voltak már gondok.

A helyedben így nagyon gyorsan megnézetném magam egy dokival. Hátha kapsz legalább progi pótlást, nehogy az okozzon gondot.

2021. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem írtam oda progit szedek 2*1 exeltist.

A gondok annyi volt, hogy előző terhességnél nem fejlődött rendesen 6-7 hetesnél tovább.

2021. nov. 27. 17:32
 3/10 A kérdező kommentje:
És ma voltam dokinál, aki csak simán kacsával megvizsgált, azt mondta semmi jele a vérzésnek. Uh-al nem nézett még.
2021. nov. 27. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Így már más. Sajnos ilyen fiatal terhességnél mást, ennél többet a doki sem tud tenni. Pihenj, amennyit csak tudsz, vitaminokat, magnéziumot tudsz még szedni, mást sajnos nem tehetsz te sem.

Szorítok, hogy minden jól alakuljon.

2021. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor az viszont jó, ha ő nem látott vérzést.

Uh-nak még nem is lett volna értelme, ilyen korai szakaszban nem látott volna semmit. Légy türelmes.

2021. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Miért ne lenne normális a 2-3 hetes terhesség? Azt mondod 27.-e volt a 14. dpo. Az ellenségek között is 2 hét.
2021. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor talán kezdem elhinni! Sajnos pihenni munka mellett nem tudok annyira :(
2021. nov. 27. 17:59
 8/10 anonim ***** válasza:

A menstruacio kesesenek pillanataban mar 4 hetes vagy. Nincs 2-3 hetes terhesseg, mert az utolso menstruaciotol szamoljak mindig. Elvileg a clearblue csak azt mutatja, hogy hany het telt el a fogamzas ota. Nem tudom, igazabol hulyesegnek tartom ezt a tesztet, nyilvan semmit nem jelent ez a szam, nem lesz mervado nagyon a pontos terhessegi hetek szamolasaban sem.


Kerdezo, drukkolok nagyon, hogy minden rendben legyen!! :)

2021. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as :)

Köszönöm szépen. Nagyon nehéz pillanatokat élek át.. mániákus teszteló lettem amiatt hogy korábban volt vesztesègem. Ma megint csináltam egy kora reggeli tesztet. És nem volt annyira erős mint 2 napja ugyanaz.(nem éles a kontraszt a kettő között, de látható) Teljesen kétségbeestem.. mensim azóta sem, barnázás azóta sem. Félek ettől a kémiaitól.

Pénteken a 96-os progim nyugtatott, aztán mégsem:/

2021. nov. 28. 12:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy a digitális clearblue a fogantatástól számol. Valójában ráadásul az a valós terhességi kor, csak nyilván egyszerűbb az utolsó menstruációtól számolnia a dokiknak, mert az a dátum valószínűleg ismert. Úgyhogy de, nagyon is létezik 2-3 hetes terhesség...
2021. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!