Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A ciklus 3. napján kellene...

A ciklus 3. napján kellene mennem hormonvizsgálatra. A nőgyógyászom azt mondta, hogy az az első nap, amikor rendesen, erős a vérzés. Viszont nekem most már 3 napja csak barnázás van. Elkezdődött már vajon a ciklus? Már le is maradtam a 3. napról?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Te még csak barnázol, nem Vérzel.

Mit nem lehet ezen érteni?

2013. jún. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barnázás nem vérzés. Egyébként a mensi elötti több napos barnázást általában progeszteron hiány okozza.Úgyhogy ha gyakori akkor lehet ott lesza gond de ez a vérvétellel majd ki is derül hogy van-e valami gond.
2013. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első piros vérzés az 1. nap! és így tovább. :))
2013. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3.vagyok


De ha a piros délután 5-után jelentkzik az nem számít napnak! Tehát akkor másnap reggel az 1. nap!


Tapasztalt vagyok ez ügyben,évekik jártam vérvételekre a 3. nap!


De már boldog anyuka vagyok :))

2013. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 11. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!