Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhtükrözés Békéscsabán...

Méhtükrözés Békéscsabán hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Fájdalmas vizsgálat? Aznap haza lehet menni? Olvastam neten olyat is, hogy hüvelyen keresztül történik, meg olyat is, hogy hiszteroszkópia (altatásban, bent kell maradni) módon történik. Kaális orvosom javasolta 5 sikertelen lombik után.

2021. nov. 29. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem altattak, mert hastükrözést is csináltak egyidejűleg (3 kis vágással járt a hasamon), de aztán 2 óra múlva mehettem is haza.


Szerintem altatásban fogják neked is csinálni, mert a méhtükrözés önmagában is nagyon fáj. Pár napig vérezgettem is utána.

2021. nov. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként a hiszteroszkópia és a méhtükrözés ugyanaz, és hüvelyen keresztül végzik.

1. voltam.

2021. nov. 30. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!