Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kevés menstruáció esetén is...

Kevés menstruáció esetén is jó a clostilbegyt? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Menzesz 3.napjatol kell clostilbegytet szednem, ma a másodikon vagyok de nagyon kevés van talán holnap még meg lesz egy picit.. Ilyen esetben is jó tud lenni a closty? Vagy a menstruáció mértéke független ettől csak a ciklusnap a lényeg?

2021. dec. 29. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lényeg mennyi a vérzés,az se hogy meddig tart. A ciklusnap a fontos!

Nekem használt igy is, szép érett tüszöim lettek töle mindig,igaz sajnos terhes nem lettem.

Én se véreztem szinte semmit,azt is csak pár napig.

2021. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azóta van ami segített teherbe esni? :)
2021. dec. 29. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem...jövöre kezdjük a lombikot.
2021. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy jártam 7x, mint az első válaszoló
2021. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet mégis számitana a menstruáció mértéke?! Nem tudom... Ez lesz a negyedik clostyts próba
2021. dec. 29. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi köze a mensihez. A gyerekem 2 napos mensi melett spontán fogant 3. Hónapban
2021. dec. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok! Nem számit,irtam már! 3 éve kinlodunk,hidd el mindent is tudok már erröl.

6 clostys honapom volt. Minden honapban 2-4 érett,domináns tüszö,gyerek sehol. Ezért kezdjük most a lombikot.

2021. dec. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!