Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől lehet ez a sok méhnyakny...

Mitől lehet ez a sok méhnyaknyák folyás?

Figyelt kérdés

Férjemmel már 1.5 éve próbálkozunk. Én PCO+IR-es vagyok. A ciklusom második felében Progesterone Exceltist szedek (2x1), 11 napig. Majd ez a 11 nap után másnap reggel meg is szokott jönni és mensi előtt már teljesen száraz szoktam lenni. Jelenleg még csak 1 napja késik és a megszokotthoz képest jóval több nyákom van. Terhességi teszt ma reggel negatív volt. :(

Kezdek aggódni hogy esetleg egyéb probléma állhat a háttérben.

Az állaga, szaga és színe teljesen normális.

Valaki tapasztalt már hasonlót? Mi volt a dolog mögött?

Szerintetek menjek el dokihoz?



2022. jan. 6. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez semmilyen aggodalomra nem ad okot. Van, hogy több termelődik, na bumm.
2022. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem normálisan is lehet válaszolni, nem kérdeztem semmi rosszat:) Ennyi év PCO és mindenféle probléma után szerintem jogosan aggódom, volt hogy hosszú hónapokig meg sem jött…
2022. jan. 6. 14:18
 3/13 A kérdező kommentje:
Normális dolgok miatt még szinte egyszer sem volt változás ilyen téren:)
2022. jan. 6. 14:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen,tényleg lehet ilyen amit az 1-es válaszoló írt

Szerintem azért még 2 nap múlva tesztelj egyet

2022. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Hú kérdező, gondolom oviban az agresszív kismalac volt a jeled...

Ok, akkor menj ezzel rögtön a sürgősségire, de mentőt is hívhatsz.

2022. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt a rosszindulatot, tényleg nem gondolom hogy bármi rosszat/agresszívat írtam volna.

Nem mondtam azt sem hogy nem lehet igaza az 1-es válaszolónak, csak ennyi év rossz tapasztalat után, majd 1.5 év sikertelensége után szerintem érthető hogy rosszra gondol az ember.

Én elfogadom ezt a fajta véleményt is attól még hogy nem feltétlenül értek vele egyet, de légyszíves fogadjátok el vagy próbáljátok meg kicsit megérteni ti is az én gondolatmenetem, csak aggódok ennyi az egész. Sőt én lennék a legboldogabb, ha az első válaszolónak lenne igaza. :)

Azért köszönöm a válaszokat. :)

2022. jan. 6. 15:18
 7/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!Szerintem semmi rosszindulatú dolgot nem írtam

Ha az akartam volna lenni az nem így hangzott volna hidd el nekem

Mint írtam tesztelj 2-3 nap múlva újra mert bármi lehetséges ugyanis a hüvelyváladék növekedése is lehet akár terhes tünet is mondjuk az elején kétlem de mivel nem vagyunk egyformák így nem lehet tudni.

Próbálj megnyugodni!Sok sikert azért

2022. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat kedves 4-es válaszoló! Nem neked szántam az előző válaszomat! Sajnálom ha úgy jött ki. És ezúton elnézést kérek az 1-es válaszolótól is ha bunkó lettem volna. Nem rosszindulatból írtam amit írtam.
2022. jan. 6. 15:38
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi rosszat nem írt az 1-es. Normálisan válaszolt. Neked nem sikerült normálisan lereagálnod.


1 nap késés után még nem mennék orvoshoz, még a te helyzetedben sem.

Hívd fel a dokidat, ha 1-2 héten belül sem változik a helyzet.

2022. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Nekem akkor van ilyen, ha gombát szedtem össze.
2022. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!