Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől lehet ez a sok méhnyakny...

Mitől lehet ez a sok méhnyaknyák folyás?

Figyelt kérdés

Férjemmel már 1.5 éve próbálkozunk. Én PCO+IR-es vagyok. A ciklusom második felében Progesterone Exceltist szedek (2x1), 11 napig. Majd ez a 11 nap után másnap reggel meg is szokott jönni és mensi előtt már teljesen száraz szoktam lenni. Jelenleg még csak 1 napja késik és a megszokotthoz képest jóval több nyákom van. Terhességi teszt ma reggel negatív volt. :(

Kezdek aggódni hogy esetleg egyéb probléma állhat a háttérben.

Az állaga, szaga és színe teljesen normális.

Valaki tapasztalt már hasonlót? Mi volt a dolog mögött?

Szerintetek menjek el dokihoz?



2022. jan. 6. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezeltesd a bajokat, mert így nem fog összejönni a baba, és nem véletlenül. Össze-vissza szervezetbe, tele bajokkal nem tud megmaradni. IR-re is kezelés, és PCOS-re is vannak jó kezelések, diéták. A progrszteron szedése pont nem erre a 2 bajra való, ami neked van.
2022. jan. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Már július óta kezelve van mindkét probléma :)

Havonta kell látogatást tegyek a dokihoz ultrahangra is, már túl vagyok egy 3 hónapos clostilbegyt kúrán is, most kezdem majd ismét szedni 2 hónapig. Doki szerint ha nem jön össze a 2. closti kúra alatt, akkor tovább kell menjünk meddőségibe. Szóval a PCO és az IR is kezelve van már gyógyszerekkel és vitaminokkal + diéta. A mozgás műtét miatt jelenleg nem megy. Progeszteront pedig a progi hiányom miatt szedek:)

2022. jan. 8. 20:56
 13/13 anonim ***** válasza:
35%
Legalább nagyjából tudják mi a baj. Sajnálom! Nem is tudom, hogy lehet ennyi bajt összeszedni. Barátnőmnek 15 év fog. gátló után 7 hónappal összejött a baba, semmi kezelést nem igényelt, másik barátnőmnek meg 6. hónapban közel 20 év fog. gátló után, csak vitaminokat szedett, e-vitamint mert a mèhnyálkahártyája vékony volt, de ennyi. Igaz mind a ketten vékonyak, 170/57 körül vannak, mozognak is rendszeresen, de nem túl keményen.
2022. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!