Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció alatt követett...

Inszemináció alatt követett az orvos titeket?

Figyelt kérdés
Mátol kell adjam az injekciókat, 8 napig, s jövőhét szerdára hívott vissza UH-ra. Közte nem kellene menni? Hogy figyelje növekszik e rendesen a petesejt, nincs e tulstimulálva stb.

2022. jan. 11. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
👀🥷🏼 👣👀
2022. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt mind az 5 inszemináció. Ráadásul a fagyasztott embrióbeültetés előtt is kaptam stimulációt (mert nincs normális ciklusom), és ugyanígy volt.

Sok sikert kívánok neked!

2022. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2es!

Akkor közte téged sem követett hogy növekszik e rendesen a petesejt?

Csak 1 hét mulva kellett visszamenned?!

Volt bármi mellékhatása nálad az injekciónak?

2022. jan. 11. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell menni. 11-12. ciklusnapon volt egy monitorozás, injekció-állítás és inszem napjának kitűzése (plusz tüszőrepesztő időpontja).
2022. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: 1 hétig nekem se néztek rá. Inszeminációnál még államosítás előtt lakhelyemen a kórházban történt. Ciklus elején felírt a doki a gyógyszert, majd rá 1 hétre menni kellett, és felírta a tüsző repesztőt.

Fagyasztott beültetésből volt 3 alkalom, ugyenez volt a Kaáliban is.

Amh alapján tudja a doki, hogy kb mennyi gyógyszert adjon, hogy ne legyen túlstimulálás (elviekben). Sok fehérjét kell enni, meg sok folyadékot inni.

Mellékhatásként nekem puffadás volt.

2022. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!