Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meg néznézek az eredményem,...

Meg néznézek az eredményem, ideális- e gyermek vállaláshoz?

Figyelt kérdés

2 hét múlva megyek nő gyógyászhoz, de nem tudom hogy jók ez az eredmények és nem bírok várni addig! Hátha valaki ért hozzá

Ideális e gyermek vállaláshoz vagy esetleg van- e gondd. 5 éve nem esek teherbe. [link]


2022. jan. 21. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Teherbeeséshez ez a TSH érték biztos hogy rohadt magas.
2022. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
(illetve teherbe lehet esni de valószínűleg el is megy a baba, 2.5 ALATT kell legyen ,terhesség idején meg jó ha 2 alatt van)
2022. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Ugyan már, 5 felettivel is estem már teherbe. Lehet, hogy nehezebb, de nem lehetetlen.
2022. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fentebb írtam hogy "illetve teherbe lehet esni" csak sokkal nehezebb - ha már 5 éve nem sikerül a kérdezőnek talán érdemes lenne lejjebb vinni az értéket-sőt itt volt a gyakorin 2 kismama is akik elvetéltek mert 5.5 volt a tsh-juk...
2022. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy próbát megér, de szerintem ez a 3,2 úgy, hogy az ATPO normális, nem okoz meddőséget. Persze nem vagyok orvos :) Szóval meg lehet próbálni lejjebb vinni, de nem hagyatkoznék csak erre. (A többi értékre nem reagálok, mert azokhoz nem értek.)
2022. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Persze, én sem, csak egy ötlet :)

A többihez én sem értek, azért nem írtam rá semmit :D

2022. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobban járnál ha ki bírnád várni azt a 2 hetet, latod, itt csak mindenki szerintem meg nem értek hozzá, te meg idegeskedhetsz.


Nyugodj meg, a vizsgálat majd megmondja, mi lehet a gond, az orvos meg talán tudja is mi a teendő.

Ami rajtad múlt már megtetted ezzel a kivizsgálással, 5 év után meg az a 2 hét már semmi. (Tudom, tudom, de nyugodj meg, sínen van a diagnózis)

2022. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Kedves 7es,mivel pm vagyok ahhoz a részéhez képzeld értek mert elmagyarazta az endokrinologusom 🤷‍♀️
2022. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 8as, képzeld nekem meg nincs is pm-em, mégsem okoskodok, és nem hiszem, hogy értek hozzá, mert ez ennél sokkal komplexebb, minthogy rohadt magas, ráadásul a pajzsmirigy működését f3,f4 értékek függvényében vizsgálják, egy sima tsh kevés.

És ezzel lezártam a témát, nem fogok vitatkozni.

2022. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%

Jó akkor legyél okos anélkül hogy pm lennél :D Örülök hogy kielégültél ezzel az idefröcsögéssel :D

Teherbe eséshez a tsh IDEÁLIS tartománya 2.5 ALATT van.

Teherbe esés UTÁN kell TSH ÉS T4 értékeket nézni, a TSH 2 alatt, a T4 a normál érték felső határához kell hogy közel essen.

Szivesen nagypofa: egy endokrinológustól.

2022. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!