Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Előretöltött injekciós tollú...

Előretöltött injekciós tollú Ovitrelle adagolása hogy működik?

Figyelt kérdés

25 kattanásból áll. Alapállapot a 0 jelzés. Utána van egy vonal, majd egy pont. Aztán utána még 22db vonal, majd a 250-es jelzés.


A betegtájékoztató szerint 250 mikrogramm (6500NE) hatóanyagtartalmú az egész toll. Tehát tegyük fel, ha én minden egyes alkalommal 260NE-t szeretnék beadni, akkor nekem elég minden egyes alkalommal csak az első vonalra tekerni a tollat, a 0 jelzés (alapállapot) utánira? Mert feltételezem, hogy ez a 25 kattanás 25 részre osztja a 6500NE-t. 6500/25=260



2022. jan. 21. 15:49
 1/1 anonim ***** válasza:
55%

Úgy van, ahogy írtad.

Csak azt nem értem, hogy mihez kellene ilyen kis adagokban. Volt jópár inszeminációm, lombikom. Tüszőrepesztéshez az egészet kellett beadni. Luteális fázis támogatásához feleket (12 kattanás).

2022. jan. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!