Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki tapasztalt már ilyet?...

Valaki tapasztalt már ilyet? Nemvárt előtti barnázás.

Figyelt kérdés
15én volt az ovu, teszttel néztem. Tegnapelőtt egyik vczés után törlésnél rózsaszínes fehéres folyás volt a papíron. Azt hittem megjön, tegnap használtam tisztasági betétet, napközben egyszer volt rajt egy nagyobb barna folt. Ma párszor törlésnél enyhe barnás folyást vettem észre, de gyengébb mint a tegnapi. Csináltam ma délután tesztet, full negatív. Elvileg holnap kellene megjönnie. Mitől lehet ez? Hormonvizsgálaton voltam 2 hónapja, rendben volt minden eredményem.
2022. jan. 28. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meg fog jönni. Nálam így kezdődik mindig. Tegnap is pl rózsaszín folyás, barnázás, mára pedig megjött.
2022. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is volt ilyen, de nem 3 napon keresztül
2022. jan. 28. 16:11
 3/11 A kérdező kommentje:
Illetve nekem ilyenkor másnap a barnázás erősödik, majd átvált mensibe,most meg mintha elmúlt volna
2022. jan. 28. 16:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, kb minden heten raknak fel ilyen kerdest ide, ugyhogy sokan vannak igy.
2022. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olvastam a kérdéseket, de többnyire vagy így kezdődik valakinek a menstruáció vagy terhes. De a tesztem negatív lett
2022. jan. 28. 16:45
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt 1x ilyen, már kezdtem megorulni hogy összejött a baba, mert ilyen még nem volt soha.nde végül megjött másnap
2022. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem,hát lehet tényleg a szervezetem szórakozik velem,mivel annyira bíztam benne hogy ez a hónap sikerül. Sajnos akkor úgy néz ki inszem lesz belőle :(
2022. jan. 28. 16:52
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a terhesség kezdődött így.
2022. jan. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen 3 nappal előtte volt barnázás majd évekig semmi. Volt olyan hogy 5 nappal előtte kezdtem barnázni, kövi hhóba semmi.

Bármitől lehet,de a teszt negatív akkor lassan megjön.

2022. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet most ezek a hülye frontok kevernek be de szerintem megfog jönni.
2022. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!