Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ajánlanátok olyan támogató...

Ajánlanátok olyan támogató fórumokat/ közösséget, ahol olyan nők/párok vannak ahol nem akar összejönni a baba?

Figyelt kérdés
Jó lenne olyanokkal beszélgetni akik hasonló cipőben járnak, mint mi. Lelkileg eléggé nehezen viselem ezt a helyzetet és szeretnék kiutat találni belőle, hogy ne az ezzel járó stresszre és önmarcangolásra gondoljak egyfolytában... hanem talán érezzem hogy más is van így ezzel és hátha erőt ad az ha látom mások hogyan élik túl a folyamatos negatív teszteket...

2022. febr. 9. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fórumot nem tudok javasolni sajnos.

Én tanfolyamokban, tanulásban, hobbiban tudtam elfelejteni a sikertelenséget. Mondjuk ez így, hogy elfelejtettem, nem igaz inkább csak nem ez a központi téma a fejemben. Van már sok más, ami jobban leköt.

2022. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Hoxa babát tervezők, meddőségi, stb fórumjain általában összejön pár ember így beszélgetni.
2022. febr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Hoxa,facebookon rengeteg csopprt van.
2022. febr. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Csoportot nem tudok, de teljesen megértelek,mi is hasonló cipőben járunk :(
2022. febr. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fb csoport: Várva várt babák
2022. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lara84 ***** válasza:
100%

Átérzem amit írsz. 5 év hiábavaló próbálkozás, úgy, hogy mindketten egészségesek vagyunk (igen, mi vagyunk az a 20%, akinél az orvosok sem tudják, miért nem jön) és közben már szó szerint mindenki más már legalább 1 de inkább 2 gyereket is szült azóta...és ehhez jön, hogy mindenki (szó szerit...a Bauhaus-os eladó IS) azt kérdezgeti, "Mikor lesz gyerek? Már ideje lenne egy gyereknek. Kicsúszol sz időből" stb

Ha gondolod, írj nyugodtan privátot nekem, senkim sincs aki ezt átélte volna....

2022. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!