Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A 3.ik lombikunk sem sikerült,...

A 3.ik lombikunk sem sikerült, azonban most még a beültetésig sem jutottunk el. Igaz az, hogy ha nincs beültetés, abban az esetben ez a támogatott 5 alkalomba nem számít bele?

Figyelt kérdés

Ha lehet, kérlek linkeljetek törvényi hivatkozást, valamint adjatok kérlek tanácsot, mit kell kérnem az intézettől, ahol az IVF történt.

Álláspontunk szerint műhiba történt, szeretnénk intézetet és orvost váltani, azonban nem mindegy, hogy az 5-ből eddig 3 alkalom, vagy csak kettő került felhasználásra.



2020. aug. 22. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak az számít, ami beültetéssel végződött.

[link]


Miből gondolod, hogy műhiba történt?

2020. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ.


Abban tudnál kérlek még segíteni, ki kell-e kérnem igazolást arról hogy sikertelen volt a mostani IVF?


A legteljesebbkörű kivizsgáláson mentünk a Férjemmel keresztül ami lehetséges, az utolsó eredményem az első UH előtt érkezett meg 1 nappal, ebben az eredményben volt benne az az érték, miszerint az embrió kilöki-e a szervezetem avagy sem, de az orvos rá sem hederített. Az első kettő lombikhoz képest semmi nem változott a kezelést illetően, ugyanazt a hormont kaptam és mivel IRs vagyok, nem kaphattam volna Prednisolont, csak Doxiciklint, de mégis előbbit kellett szednem.


Félő hogy a Prednisolon és az esetleges rezisztenssé válás eredményezte, hogy mindössze 2 petesejtet sikerült a tavalyi 7 és 11hez képest produkálni, és azok sem termékenyültek meg.


Ezért döntöttünk orvos és intézet váltás mellett, sajnos az a válasz, miszerint "szerencsétlen ciklus választás" nekünk ilyen szintű hormon bomba mellett nem fér bele válaszként egy olyan orvostól, aki az ország egyik legpatinásabb meddőségi klinikáján dolgozik.

2020. aug. 22. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi, hogy off, de milyen vizsgalattal lehet kideríteni, hogy kilöki-e a szervezet az embriót?
2020. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én úgy tudom hogy zárójelentést mindenféleképpen kapsz amiben minden le van írva hogy mit kaptál gyógyszereket és nem történt beültetés...nem számít bele az 5 támogatottba!
2020. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


A Th1- TH2 citokin arányt szükséges ilyen esetben megnézni a leleten, nekem TH2 túlsúlyt mutatott. Ami feltűnő volt, hogy az orvos nem volt rá kíváncsi, holott ha Th1 túlsúly lett volna, kilöki a szervezetem az embriót és ezért nem sikerülhet a lombik. Ez (is) az egyik oka, hogy váltani fogunk. Totál olyan érzésünk volt, hogy fél vállról vette az egész programot nálam.

2020. aug. 23. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, utána nézek ennek!

Sok sikert akkor a továbbiakban, remélem hanarosan sikeres lombikotok lesz!

2020. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
IR-esen nem lehet prednisolont szedni?
2020. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!