Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Normális hogy 23-33nap közt...

Normális hogy 23-33nap közt változik a ciklusom? Képet csatoltam.

Figyelt kérdés

5 éve nem esek teherbe

Párom sperma vizsgálata tökéletes, hormonálisan rendben vagyok, szervi eltérés sincs..

Viszont a ciklusom érdekesen változik

[link]


2022. márc. 2. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ovutesztelni szoktál? A rövid ciklusok szokták azt jelezni, hogy nincs peteérés.
2022. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szoktam, de majd Jövőheten megyek a nőgyógyászhoz és akkor meg beszéljük hogyan tovább mert azthiszem hogy petevezeték átjárhatósági vizsgálat lesz a következő dolgok amit még kell csinálnunk.

Nem Tudom ez összefüggésben lehet-e azzal vagy ez esetleg valami mást jelenthet ez a változó ciklus. Mostis 2 napja késik..

2022. márc. 2. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt 21 és 35 napos ciklusom is. Ráadásul rövid (3nap) és kevés (másnak egy nap alatt volt ennyi vérzése) is volt. Gond nélkül megfogant az első éles hónapban.
2022. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A 23 napos az valóban kilóg a sorból, lehet abban a ciklusban pont nem volt peteérésed, de az összes többi ciklus teljesen normális kereteken belül változik.


Kezdj el LH tesztet használni mindenképp!

2022. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Voltal azota dokinál?

Szerintem annyira nem jó, hogy ilyen mértékben eltérőek a ciklusaid hosszai.. én hormonális dologra gyanakszom. Valószínü a peteérés folyamata sincs rendben.

De mindenképp kellene nézni hormonokat, d vitamin szintet, esetleg inzulinrezisztenciát. Ha ezek közül minden ok-akkor lenne cészerű az átjárhatósági. De perdze ahogy te gondolod.

Az biztos hogy ennyire vàltozó ciklusokkal csak Lh teszttel tudod megtudni a pereérés hosszát.

Kb 8-10. naptól kezdj tesztelni. És a pozitív napon/napokon+ utána napon kellene együtt lenni a pároddal. Persze előtti is lehet, de a fenti napok célszerűen a baba szempontjàból. Ezen kivül sokan használják az inofolicot is, van akinek segít. Kérdezz rá a dokinàl. Sok sikert, kitartást!

2022. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!