Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikor kezdtetek belefáradni a...

Mikor kezdtetek belefáradni a sikertelen próbálkozásokba? Hányadik hónapnál?

Figyelt kérdés

És mit lehet tenni ilyenkor? Most úgy vagyok vele, hogy egyelőre nem akarom azt megint átélni következő hónapban, hogy az utolsó percekig reménykedek, akkor is amikor már tök egyértelmű, hogy meg fog jönni. Ezért inkább azt mondanám, hogy hagyjunk fel a próbálkozásokkal egy ideig, aztán akkor nem reménykedek legalább.

Szerintetek?



2022. ápr. 5. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

2 évig. Nem ültünk rajta. Nem estünk csak azért egymásnak, hogy jöjjön a baba. Úgy gondoltam, majd jön amikor akar. Abbahagytam a fogamzásgátlót, mert készen voltunk rá.

2 évet vártunk, de 1-2 teszten kívül soha nem csináltam semmit, nem stresszeltem rá, nem húzgáltam a napokat. Amikor nem jött meg már másfél hete (kb pontos menstruációnál), akkor csináltam egyet, a legutolsót.

Általában 2-3 év között van az időszak, ahol már "illik" orvoshoz fordulni, mert lehet kell egy kis rásegítés.

2022. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Valamikor a 4. év környékén mondtuk azt, hogy inkább nem reménykedünk, csak éljük az életünket. Addig sem stresszeltük túl, sosem naptárra vagy tesztre szexeltünk, friss házasok voltunk, amúgy is folyamatosan kívántuk egymást. 6 év után eldöntöttük, hogy elindulunk az örökbefogadás útján, következő hónapban pozitív lett a teszt. 😄
2022. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1.5 év telt el,mire sikerült. Ezt még aránylag bírtuk. Igazság szerint nem tudom megmondani,mikor jött volna el az a pont,hogy kikészülünk,és nem bírjuk tovább idegileg.
2022. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Pár hónap az semmi.

Eleve azt szokták mondani, hogy ha normális házasélet mellett 2 évig nem esik teherbe a nő, akkor célszerű orvoshoz fordulni. Eszerint, kérdező, akkor ti még messze vagytok ettől.


Viszont a rágörcsölés az nem jó. És ahogy elnézem, te nagyon is rá vagy.

2022. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom én is, hogy rá vagyok stresszelve, de nem tudom mit csinálhatnék, hogy ne legyen így. 7. hónapon vagyunk túl, az első 3-ban még egyáltalán nem görcsöltem rá.
2022. ápr. 5. 14:22
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Aki 1-est lepontozta, annak mi volt a kifogása vele? Teljesen korrekt válasz.

Látszik, hogy sokan csak a frusztrációjukat kiélni járnak ide. Csak ezzel elveszik azoknak a kedvét, akik segítő szándékkal válaszolnak.

2022. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
2 év, 3 lombik után. Majd lesz valahogy.
2022. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, 7 hónap az semmi, tulajdonképpen. Lehet saját magad gátolod ezzel, hogy ennyire ráfeszülsz. Van olyan sztori is, hogy amint elinditották az örökbefogadást és sikerült egy gyereket magukhoz venni, rögtön kopogtatott a kistesó. Easy..
2022. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
2-3 hónap múlva kezdjük el taposni a 4.évet, de nem fáradtunk bele!
2022. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A reménykedés, majd csalódás, rágörcsölés 2 évig tartott. Utána 1 év totál kiborulás, abba is hagytuk a próbálkozást. A 4. évben ismét reménykedés, csalódás, majd már nem érdekelt. Aztán totál elengedtem, lesz ahogy lesz alapon. 5. évben sikerült.
2022. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!