Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináción átesett LÁNYOK,...

Inszemináción átesett LÁNYOK, hogy is kell a számolni próbálkozások számát?

Figyelt kérdés

Első alkalommal voltunk sikertelenül

Második alkalommal lefújva (hasűri folyadék miatt)

Harmadik alkalom: lefújva, mivel UH szerint túl voltunk a tószúrepedésen

Negyedik alkalommal: DUPLÁZTUNK, csütörtök, pénteki napon

Ötödik alkalommal: DUPLÁZTUNK, hétfőn és kedden


Mindez hány alkalom, hogyan kell számolni? 3 vagy 5? Most már mehetnénk-e lombikra? Szerintetek érdemes-e tovább folytatni? Bár már elkezdtük a leggyengébb Bemfola beadását.

U.i.: szeretném, ha megosztanátok sikereteket és sikertelen inszeminációtokat? Hanyadik alkalommal sikerült?



2018. júl. 25. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szuper kérdés, tényleg kétértelmű........... Lehet 3., de akár az 5. is.

Egyébként az inszeminációt (pláne kis hormontartalmú gyógyszerrel) érdemes csinálni. Nem akarok hülyeséget beszélni, de volt ismerősünk, akit az orvos nem utalt be a lombikra, mert többedik alkalommal is sikertelenek voltak, de 7. vagy a 8. sikerült nekik, Talán azért, mert már annyira teli nyomták hormonokkal, hogy halmozódnak az esélyek. Sajnos nagyon kevésnek sikerül elsőre, másodikra, harmadikra már nagyobb az esély, de volt aki 10 vagy 11 szer ment el, mire sikerült.

Kitartást!

2018. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem ertem miert gondolja mindenki hogy a lombik annyira jo, csoda dolog.

A lombik csak vegszukseg eseten szabadna. Teljesen leterhelik, tonkre vagjak ezek a sok hormonok a szervezetet.

2018. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem 3.

De a dokidat kérdezd.

Én is dupla inszemen voltam 4 alkalommal és utána mehettem volna lombikra amire nem mentem.Egyéb ok miatt.De nem bánom egyáltalán.

2018. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hánynak számolják tényleg kétesélyes. Én a háromra tippelnek.


Nekem három sikertelen inszeminaciom vilt, utána mentünk lombikra

2018. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ti feleslegesnek is látjátok a próbálkozást? Vagy még így is sikerülhet?
2018. júl. 25. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha nincs egészségügyi próbléma akkor sikerülhet az inszem.

De nálam volt.pco,ir,pm betegség.Férjem meddő.azoospermia

3-as vagyok.

2018. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zsutyi ***** válasza:
Nekem csak 1 inszeminációm volt,s utána doki mondta,hogy lombikozunk,mert nálam nincs értelme!Nehezen stimulálható a peteérés+enyhe pcos+inzulinrezisztencia.Májusban volt egy sikertelen lombikom,szeptemberben megyek a következőre!
2018. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is kétszer volt egy ciklusban, de azt egynek számolták. Ha így számoljuk, akkor 3.
2018. júl. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!