Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan köztetek-vagy olyan...

Van olyan köztetek-vagy olyan ismeröse-aki 51 evesen petesejtadomanyozassal sikeresen szült?

Figyelt kérdés

#Petesejt adomanyozas szüles
2022. máj. 13. 18:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem, olvasni is rossz volt. Meg még a házát is eladta, hogy legyen pénze a megtermékenyítésre. Utána meg nevelhette őket az öccse meg a felesége.
2022. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2022. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Lombikkal jött össze a lányunk, de vannak ésszerű keretek. Még ha lehetséges is lenne, nem tenném sose, még akkor se ha gyerek nélkül kéne élnem.
2022. máj. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk is vannak problémák, most készülünk az első lombikra, bármit képes lennék megtenni, hogy gyerekem legyen.


De azért van egy határ... Nem véletlenül csináljuk most teljes gázzal, nem várunk még éveket a csodára, mert tudom, hogy én szerintem már 35 felett azt fogom mondani, hogy köszönöm elég volt. Ha addig nem megy addigra 9 éve fogunk ezzel küzdeni, gondolom aki 51 évesen jutna el a petesejt donorig az se 50 évesen kezdett életében először próbálkozni.


Én a nyugdíjas éveim elején már nem egy kamasz gyerek terelgetésével szeretnék foglalkozni. Minden életkornak meg van a maga sajátossága, a maga csodája, a természet nem véletlenül működik úgy, ahogy.


Ha gyerekkorodban nem volt mekis szülinapod, vagy nem voltál játszóházban 30 évesen hiba próbálnád pótolni, az már nem lesz olyan. 7 évesen hiába volt a legnagyobb álmod egy BabyBorn baba, ha 25 évesen kapod meg már nem fogsz neki ugyanúgy örülni. Ha 18 évesen nem voltál gólyatáborban, nem smároltál random arcokkal az egyetemi bulikban azt hiába próbálnád pótolni 40 évesen, már az sem lesz olyan.


Ugyanúgy 51 évesen babázni 31 helyett... nem, szerintem nem ugyanaz. Ráadásul ez nem csak rólam szól, egy másik ember életéről, akinek sokkal tovább a döntésemmel együtt élnie, mint nekem...

2022. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, áruld már el, ki hülyült meg vénségére hogy ötvenen túl szülni akar?
2022. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!