Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruáció után barnazas?...

Menstruáció után barnazas? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Végre eljutottam odáig hogy 29 napra megjon. Cisztaim vannak a bal petefészkembe. Premenst szedek, merckformin xr reggel 1000 este 1500. Eddig 35 napos ciklusaim voltak, 5 napig tartott ebből 3 nap erős vérzés majd 2 csak kicsi. Most 29 napos lett, és 3-4 de inkább 3 napig erős vérzés van, majd mostmár jelenleg a 7. Ciklus napon tartok és erős barnázásom van. Ez normális? Azt tudom hogy ha mensi előtt van ez akkor progi hiány. Na de így hogy 4 napig rendes vérzés utána 3-5 napig barnazas? Köszönöm előre is ha valaszoltok

2022. máj. 27. 14:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Elirtam, a nyolcadik napon vagyok igaz már betét nem kellett de pisiles után a wc papíron láttam egy pici barnás-rozsaszinest.. 3 napig rendes vérzés volt, 3 napig sötét barna és most ez a rózsaszínes de már betét nem kell csak a vékony tisztasagi
2022. máj. 27. 14:52
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
A barnázás progi hiány/rendellenesség. A megoldást csak orvos tudja.
2022. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mensi elött is és utannis van 1-2 van amikor 3 nap barnázásom.

Nincs progi hiányom, a gyerekeim is az első hónapban összejöttek.


Én inkább dokival konzultálnék, mint az itteni önjelölt nőgyógyászokkal.

2022. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így van mint neked. Voltam hormon vérvételen ebben a ciklusban a 21. napon. Szép magas progi szintem van, pedig gyanakodtam rá, hogy progeszteron hiányom lehet.
2022. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam hogy a mensi előtti egy hétben való barnazas jelenti a progi hianyt. Én tudok róla hogy progi hianyom van, mert kaptam már duphastont. De így barnazas mint most, nem volt hogy a mensi tartott 4 napig utána 4 nap barna
2022. máj. 27. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig így volt. Ha neked ez nem így szokott lenni, akkor említsd meg a dokidnak!
2022. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!