Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sperma vizsgálatnál mennyi...

Sperma vizsgálatnál mennyi időt hagynak arra, hogy végezzen a dolgával a férfi?

Figyelt kérdés
Jövő héten megy a férjem, és előre attól fél, hogy nem fog tudni produkálni, mert kellemetlen lesz neki a helyzet, vagy attól, hogy sokára és majd furán néznek rá.
2022. máj. 28. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Erre az a megoldás hogy otthon elvegzitek és hiper gyorsan beviszitek. Azt hiszem 1 órán belül kell beerni vele.
2022. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Bőven hagynak időt. Amikor mi voltunk és vártunk a sorunkra, akkor az egyik pasi 1 órát bent volt. Végül bement hozzá a felesége. Senki nem nézett furán.
2022. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Abban az intézményben, ahol mi voltunk 2 szoba volt az emeleten, ott más betegek nem is jártak. A recepción kellett elkerni a kulcsot és visszavinni. Senki nem nézte, hogy ki mennyit van bent, mindig őrültek háza volt, a recepciós se tudta sokszor, hogy kiadta-e a kulcsokat vagy sem, mindig néznie kellett, hogy a helyükön vannak-e.
2022. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nincs meghatározott idő. Addig maradsz bent ameddig kell
2022. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Nincs meghatározva, hogy mennyi idő van rá. Ott profik dolgoznak, nem fognak furcsán nézni. Az én férjem is előre parázott. Utána azt mondta, hogy kár volt stresszelnie.



Off: a lepontozók megmagyaráznák, hogy az eddigi válaszok miért nem hasznosak?

2022. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ez így egy kicsit megnyugtató. Beérni pont, hogy beérnénk egy óra alatt, de úgy tudom, hogy az anyagnak jobb, ha azonnal vizsgálják. Illetve testhőmérsékleten kell tartani.

Annak a neveletlennek pedig, akinek nem volt gyerekszobája és más baján viccelődő, ócsárló privát üzenetet írt, üzenem, hogy tiltottam!

2022. máj. 28. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Nincs időkorlát.

Feleséged / párod is bemehet veled "segíteni" ha így kényelmesebb.

2022. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a feleség, de köszi a választ. :)
2022. máj. 28. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Jaj, bocsánat 😂 ma szórakozott napom van. Szóval Te is egészen nyugodtan bemehetsz vele, senki nem fog ezen felhorkanni, se megrökönyödni. Én is bementem férjemnek segíteni anno.
2022. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
40 percen belül kellett visszaérni. Férjem is elment a kórházból. Ő "egyedül intézte ", időn belül visszaért a mintával.
2022. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!