Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez lehet a beagyazodas? Többi...

Ez lehet a beagyazodas? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pcos vagyok és cukorbeteg. 29 napos a ciklusom (merckformin által újonnan) ma vagyok a 20.ciklus napon. 9.napon voltunk együtt. Ugye az együttlet óta eltelt 11 nap. Ma azt éreztem hogy szurkal a bal petefészkem és kicsit olyan mint mielőtt megjonne de leginkább a szurkalast érzem. Lehetséges hogy ez a beagyazodas lenne? Peteérés előtt 2 nappal voltunk ugye együtt a 9.napon mint írtam. Nem tudom ez az lenne e. 10 nap múlva lenne a nemvárt :)
2022. jún. 8. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem tudja megmondani!!
2022. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet megmondani, mitől lehet. Az előző ciklusban én is tapasztaltam mindenféle szurkálást a petefészkem környékén, de nem lett terhesség. Amikor meg terhes voltam, akkor semmi ilyen nem volt.
2022. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod hogy a 9.napon van ovud?

29 napos ciklusnál általában a 14-15.nap van ovu, tudom nem mindenkinek. Azért is kérdezem, hogy nézted lh tesztel?

2022. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
A beágyazódást nem lehet érezni, de ha lehetne, akkor sem a petefészekben éreznéd, mert nem oda ágyazódik be, hanem a méhbe. Ha a petefészkedet érzed, akkor lehet, hogy ez inkább ovuláció.
2022. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
20.napon lehetséges hogy ovu?
2022. jún. 9. 06:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Van aki érzi a beagyzódást!

Nem vagyunk gépek bármi megtörtenhet!ha nagyon izgulsz csinálj egy 10es tesztet!ha már beágyazódott akár mutathatja is vagy nem.

2022. jún. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem két pötty barnás csepp jelezte a wc papíron a beágyazódást, de fájdalomra nem emlékszem!

Akkor nem is gondoltam rá, csak később raktam össze a részleteket!

Remélem sikeres hónap lesz! Szorítok Neked! 🙏

Teszteltél már?

2022. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megjott vasárnap 🥺
2022. jún. 22. 22:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Oh, sajnálom! Remélem a következő hónap sikeres lesz.

Első baba? Nekem a várandósság alatt volt cukorbetegségem...

(7-es vagyok)

2022. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen első lett volna 😏
2022. jún. 22. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!