Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek ebből még lehet...

Szerintetek ebből még lehet terhesség ? Vagy a méh méretéből ítélve már felejtős hogy ebben a hónapban összejött?

Figyelt kérdés
Képet csatolok!

2022. jún. 18. 10:28
 1/7 A kérdező kommentje:
2022. jún. 18. 10:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A méh mérete nem rögtön kezd el változni. A megtermékenyítés után még egy hét mire el kezd beágyazódni, és egy darabig még UH-gal sem lehet észlelni. Ha kimaradt a menzeszed, csinálj tesztet, ha pedig még odébb van nyugodj le és várj. Tudom, nehéz türelmesnek lenni, ha az ember szeretné, de a stressz semmiképpen nem segít.
2022. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok, sztem ez nem jelent igazából semmit.Az orvos is kért kontrollt, bár 10 nap múlva is max.petezsákot fog látni, ha nagyon jó szeme van. Ha kimaradt a menzeszed, pozitív a teszt, akkor szedj vitamint, vigyázz magadra mintha terhes lennél és várj türelemmel, hamarosan biztos lesz ha érkezik a baba. Én orvosi végzettséggel ezt tanácsolnám.


Egyébként nőként most mentem át én is ezen nem rég, 14.hétben járok, tudom nehéz kivárni. Nekem a 8. héten lehetett UH-gal szívverést hallani, én is tűkön ülve vártam.

2022. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd, hány naposak a ciklusaid, mióta késik, van -e pozitív teszted?
2022. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó menstruációm 05.19.-én volt , a ciklusaim hol 28 naposak hol kihúzódik 33 napig is ..

Igazából ha 28 nappal számolok akkor aznap kellett volna megjönnie, de előtte 1-2 nappal már csináltam tesztet (bár majd megkapom hogy MINEK??? ) és azok olyan mintha mind halvány pozitív lenne , de nem nagyon merek hinni ..

Vitamint szedek elég sokat !

Méhpempőt szedek , terhes vitamint , komplex vitamint ( C-vitamin,D-vitamin, cink), E vitamint szedek .

2022. jún. 18. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Én is csináltam, mikor reménykedtem a babában és 1 napot késett, sztem senkinek semmi köze hozzá, ha te minél hamarabb tudni akarod és a halvány csík is csík. Reggeli vizeletből bármikor ismételhetsz is ha ahhoz van kedved, amiatt hogy más mit mondana, tök fölösleges aggódnod.
2022. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
A minek jogos kérdés, arra, is, hogy minek mentél nőgyógyászhoz! Nyilvánvalóan semmi nem látszik a nemvárt napján, még akkor sem, ha egyértelműen pozitív a teszt. A 33. napon, ha addig nem jön meg tesztelj újra, ha pozitív, akkor reménykedhetsz.
2022. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!