Inszemináció helyett nem lehet lombikot kérvényezni?

Figyelt kérdés

1 inszeminációm volt eddig qmi sikertelen. Csak egyfolytában azon gondolkodok hogy mi lesz ha csak az időt húzzuk?


Párom 42 én 32. Én még haggyán de azért minimum 2 gyereket akarunk és kifutunk az időből 😞



2022. jún. 20. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyből a lombikot mondták. Gondolom attól is függ, hogy mi okozza a problémát.
2022. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elméletileg minden rendben van nálunk. Másfél éve próbálkozunk. Nem tudom merjem e megkérdezni
2022. jún. 20. 17:25
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kérdezd meg, legfeljebb azt mondják, hogy nem. Bár ha nincsen kizáró tényező, akkor valószínű, hogy próbálkozni kell még a lombik előtt.
2022. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát ez nem jó hír. El sem tudom mondani mennyire elvagyok keseredve. Annyira érthetetlen számomra hogy aki nem érdemli meg olyan életmódot él és a gyerekkel is rosszul bánnak csak úgy potyognak.


Aki meg szeretné és jó élete lenne szeretetben békességben annak nem jár 😞

2022. jún. 20. 17:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt teljesen megértem. Nálam évek óta nem tudják megmondani,hogy mi a probléma. Több orvos és ezerféle vizsgálat után, annyit kaptam, hogy ismeretlen eredetű meddőség. A várólista meg nagyon hosszú sajnos nálunk (Debrecen).
2022. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor csak a remény maradt 😞
2022. jún. 20. 18:17
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van esély inszeminációval teherbe esni, akkor nem érdemes kihagyni. Sokkal kevésbé megterhelő, mint a lombik és nem is megy el vele sok idő, mivel minden ciklusban lehet menni.
2022. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem találnak problémát kötelező az inszemináció (ha jól emlékszem 3 kör)


Ha a férjednek csak sima spermiogramot csináltak érdemes elmennie DNS fragmentációt és HBA-t nézetni, ha ezek közül valamelyik rossz akkor lehet rögtön lombik.

2022. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 hol lehet ezeket elvégeztetni?
2022. jún. 20. 20:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 éves vagyok, közvetlenül a 3.inszem után a nővérke próbált rábeszélni a lombikra, hogy minek húzzuk az időt. Én nem szerettem volna mert még az inszemes hormonok is eléggé kikészítettek. Végül nem lett rá szükség, összejött a 3.inszem. :D Nálunk sem volt semmi komoly probléma elvileg.
2022. jún. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!