Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 11 milliméteres tüsző a 12....

11 milliméteres tüsző a 12. ciklusnapon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Inszeminaciora készülünk a hónapban. Ovaleap injekciót használok a 6. ciklusnap óta: 25 egységet esténkénk.

Ma, a 12. ciklusnapon voltam az első UH-n és nagy meglepodesemre a jobb oldali petefeszekben több 10milimeteresnel kisebb tüszőt látott, a balban pedig 2 darab 11 milimetereset. Eddig mindig a jobb oldal volt a dominans, olyannyira, hogy az előző inszemnél a 10. Napon 17 milliméteres tüszőm volt, a bal oldalon pedig ugyanígy csak 11 milimeteresek.Hogy lehet, hogy most egy domináns sincs? 😞

Sikerülhet így is?

A szurit folytatnom kell és terv szerint hétfőn, a 18. ciklusnapon inszem a bal oldaliakból.



2022. jún. 21. 17:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Jajj a legfontosabbat kihagytam: a ciklusaim 28-30 naposak
2022. jún. 21. 17:37
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

4 inszemen vagyok túl! Ne keresd az összefüggést semmiben!

Minden ciklusba másképp értek a petéim. Egyszer a jobb oldalon, aztán a balon. Egyik honapban csak 2 tüszöm érett,most az utolson meg 6. A hormonjaid is havonta változnak. Nem igazán lehet tudni hogy miért érik egyszer több,máskor kevesebb.

Sok sikert kivánok neked!

2022. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ezen ma nagyon meglepődtem. Csütörtökön megyek vissza, kíváncsi vagyok hogy alakul.

Neked hányadik volt sikeres?

2022. jún. 21. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos egyik se sikerült. Most jelentkeztünk be lombikra. :(
2022. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom és sok sikert kívánok!
2022. jún. 22. 11:43
 6/8 A kérdező kommentje:

Érdekességképpen leírom, hogy ilyen is van. A doki 2 napja nem vette észre, hogy a jobb oldalon van egy domináns tüsző. 1 napja még adtam a szurit este (ovaleap) de már délután olyan hasi puffadasom és gorcsom volt, hogy ügyeletes patikába vitt a férjem espumisanert mert nagyon megtelt a hasam levegővel és iszonyatosan fajt az alhasam. Aztán este nagyon nagyon fajt a jobb petefészkem…. Hm… gondoltam, hogy itt valami nem stimmel, ott elvileg nincs is érő petesejt…

Ma voltam komtrollon és a jobb oldalon egy jó nagy kirepedt tüsző volt, olyan annyira , hogy még én is simán kivettem az ultrahangképből.

Elnézést kért a doki, hogy ezt elnézte… azért itthon ma összebújtunk, mivel még időben lehetünk .

Ismerem a testem és tudtam, hogy itt valami nem stimmel.

Na mind1 , így jártam , hátha valakinek hasznos

2022. jún. 23. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Sikerült az inszemináció?

2022. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem folytattam tovább a kezelést és azóta nem is voltunk több inszeminacion. Egyenlőre várunk

2022. szept. 6. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!