Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyenek ezek a progeszteron...

Sushi100 kérdése:

Milyenek ezek a progeszteron értékek? Babát szeretnénk. Részletek lent.

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom múlt hónapban kért labort, E2+progeszteront. A 19. napi prog. 34 nmol/l lett, azt mondta ez kevés a babához, 80-110 nmol/l-nek kellene lennie. Írt fel Closty-t, 2x1-et kellett szednem a 3.naptól.


Mostani eredményeim:


19. nap:

prog: 111 nmol/l

E2: 2433 pmol/l

TSH: 0.79 mIU/l

Prolaktin: 313 mIU/l

Tesztoszteron: 2.04 nmol/l


21. nap:

prog: 233 nmol/l

E2: 2571 pmol/l


A labor referencia tartományai szerint ez nagyon sok.. Mi a véleményetek? Jövő szerdán megyek vissza a nőgyógyászhoz az eredményeimmel.

Előre is köszönöm a segítő válszokat! :)



2022. jún. 24. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg jól megugrott, valószínű a gyógyszer miatt. Egyébként nekem 23 volt a progim a 21.napon,nekem is azt mondta az orvos, hogy kevés a babához, én is kaptam clostyt, de még várni akartam vele 1-2 hónapot, majd a vérvételt követő ciklusban megfogant a kislányom, nem hiszen, hogy akkor sokkal magasabb lett volna a progim, meg is lepődtem rendesen :D

De majd az orvosod biztos többet fog mondani

2022. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Igen, az orvos biztos elmond majd mindent, csak hát addig is minden nap egy örökkévalóság..

Gratulálok a babához, nagyon jó egészséget kívánok Nektek!

2022. jún. 24. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszi, azóta már másfél éves, most tervezzük a másodikat.

Remélem hamar sikerül nektek is!

2022. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!