Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovuláció után a negyedik...

Ovuláció után a negyedik napon szokatlanul erős mellfájdalom. Valaki találkozott már ilyesmivel?

Figyelt kérdés
6 napja tapasztalom ezt a fájdalmat szüntelenül, nem a megszokott pms fájdalom. A kezem nem bírom magasba emelni, éjszaka sem hason sem az oldalom nem tudok aludni miatta. Sírni tudnék annyira fáj ha véletlenül elfelejtem és mondjuk levennék valamit a felső polcról😅 Tudom, túl korai a babához csak nem találkoztam még ilyesmivel és terhes sem voltam. Köszi ha válaszolsz :)

2022. júl. 25. 11:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Erre, hogy fáj a mellem nem mondtak semmilyen konkrét megoldást.

Az alacsony progeszteron szintem a rossz minőségű peteérésemtől van, ezen csak asszisztált reprodukciós eljárásokkal tudnak segíteni. (persze sport, meg egészséges táplálkozás, meg vitaminok, ami minden problémára megoldás, kivéve amire nem...)


Most lombikozunk.

2022. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!