Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ferty Lily megtermékenyülést...

Filoména kérdése:

Ferty Lily megtermékenyülést elősegítő kehellyel kapcsolatos tapasztalatokra lennék kíváncsi. Akár a felhelyezéssel kapcsolatban, akár a sikerességével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#termékenység elősegítő kehely #Ferti Lily
2022. aug. 1. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Semmi értelme.

A hímivarsejtek hatalmas sebességgel hagyják el a párod hímvesszőjét, az életképes, jó spermiumok abban a pillanatban feljutnak a méhedbe. Ami kifolyik az csak a "maradékja", azoknak onnan ahova ezt az ízét helyezed esélyük nincs eljutni a petevezetődig. Kell az indító lökés.

2022. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért vegyük figyelembe, hogy sokaknak nincs meg az a löket. Szinte kifolyik a sperma és kész. Szerintem hasznos cucc. 🙂
2023. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is, hogy ha nincs meg a kellő löket és kifolyik a sperma. De ugye akkor felmerül a kérdés, hogy milyen "gyorsan és ügyesen" tudom felhelyezni, hogy nem folyjon ki?
2023. jan. 3. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Sikerült? ☺️
2023. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam, mert rá egy hónapra természetesen úton teherbe estem :)
2023. szept. 8. 10:31
 6/6 anonim ***** válasza:
De jó! Grat! ☺️
2023. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!