Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik kezelésnél reggel 225...

Lombik kezelésnél reggel 225 Ovaleap este 2 Meriofert sok hormon adagnak számít? Kapott valaki így? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Pergoverist kaptam, nem Ovaleap-et, de ahogy nézem, ugyanaz a hatóanyaga és dózisai is. A 225NE emeltebb adag, de nem a max, mert a max a napi 450NE. Nekem 225-tel kezdték az első lombikot, aztán közben emelték 450-re, de az a ciklus már nem eredményezett annyira sok tüszőt (8 tüsző, 5 petesejt).

Következőben már a maximális 450NE-t kaptam az elejétől, az vált be, 12 petesejtem lett.

Az orvos egyénre szabja a dózist, valószínűleg a te értékeidnél ez tűnik ideálisnak kezdésre. Engem sem akartak túlstimulálni, ezért kezdték 225-tel, előre nem tudják, ki hogy reagál, ezért óvatosabbak.

Meriofer helyett nekem Gonapeptyl volt, ahhoz nem tudok hozzászólni. De én napi egyet szúrtam. A tiédet úgy kell kikeverni porból és oldatból? Az enyém készen beadós fajta.

2022. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) igen oldószer és por a Meriofert. Abból 2 ampullát kell beadnom 75egyseg 1 ampulla
2022. aug. 2. 11:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Sikerült végül a lombikod?
2022. aug. 2. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a második sikerült, és fagyasztásra is maradt. 🙂
2022. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)
2022. aug. 2. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy ki mit mond,mert az orvosod valami alapján ennyit állított be, hogy megfelelő méretű és mennyiségű tüszőid legyenek. Nem lehet összehasonlítani máséval.

Én kevesebbet kaptam, mégis lett némi túlstimu és mégis sikerült elsőre.

2022. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem, rövid protokoll, első 6 nap 150 mg Ovaleap, 7. napon kontroll lesz. Remélem nem lesz kevés ez az adag az alapján, amit írtatok.
2022. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!