Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mivel 1 év alatt nem sikerült...

Timi1991 kérdése:

Mivel 1 év alatt nem sikerült teherbe esnem, így a doki most elküldött laparoszkópiás átjárhatósági vizsgálatra.Aki volt ilyen műtéten írjon legyenszíves, hogy hogy zajlik ez az egész. Hány vágást csinálnak? Hány napig kellett kórházban lenni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két pici vágás volt, egy a bikini vonalon, egy a köldökben. Másnap lehetett hazamenni az altatás miatt. Az egészben a legkellemetlebb nekem a hasüreg gázfeltöltése miatti utólagos puffadtság volt, egész a kulcscsontomig éreztem a feszülést, és a hasüregből ugye nem tud hol távozni, fel kell szívódnia.


Összességében nem vészes amúgy.

2022. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál! :)

Varratszedésre is kell akkor menni?

2022. aug. 17. 13:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kellett menni, talán 5 nap múlva. Az csak egy pillanat 🙂.
2022. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 🙂
2022. aug. 17. 15:40
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia. Miért pont laparoszkópiás vizsgálatra küldött? Csak érdekel, nem értek hozzá túlságosan.

Én HyCosy átjárhatósági vizsgálaton voltam,Átjárható is voltam, és a következő ciklusban terhes lettem. Úgyhogy sok sikert neked.

Azért kérdeztem miért a laparoszkópos lesz, mert a hycosy nem fájdalmas egyáltalán. Magánban 60 ezer Ft.

2022. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én például örülök, hogy laparoszkópiára küldött, mert kiderült, hogy endometriózisom van, amit addig nem is tudtunk (csak sejtettem) és egyből lehetett orvosolni is. Valamint mivel pco-s képet mutatott a petefészkem, így az volt a terv, hogy azt is megégeti pontokban, de az nem volt olyan rossz állapotban, így azt hagyta. Plusz ha már ott volt, egy méhtükrözést is megejtett.

1 év múlva estem teherbe (lombikkal).

2022. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szia 5-ös!

Sztk-ba járok nőgyógyászhoz. Kiderült, hogy nincs peteérésem, így azt mondta mielőtt elkezdenénk ezzel foglalkozni, csináljunk egy átjárhatóságit. Mikor időpontot kértem műtéti megbeszélésre, akkor derült ki, hogy a kórházban csak laparoszkópiásat csinálnak.

2022. aug. 18. 20:14
 8/17 A kérdező kommentje:

Szia 6-os!

A műtét előtt kell még menni valamilyen vizsgálatokra, vérvételre esetleg?

2022. aug. 18. 20:16
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, a háziorvos írta ki a vérvételt, kellett vércsoport meghatározás is, meg talán csinált ekg-t is és azzal kellett menni az aneszteziológushoz.
2022. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Neked kb. mennyi idő telt el onnantól, hogy a nőgyógyász azt mondta, hogy elküld átjárhatóságira és a műtét között?
2022. aug. 19. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!