Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruáció előtti 3-4 napos...

Menstruáció előtti 3-4 napos barnázás,pecsételés mitől lehet, ha a 21.napi progeszteron érték jó? (64nmol/l)

Figyelt kérdés
Korábban magas volt a prolaktin,azt hittem az okozza,de hiába ment le a normál tartományba,a barnázás megmaradt. Most már minden hormoneredmény jó,pajzsmirigy értékek is. Inzulinrezisztencia is vizsgálva lett, ott is jók lettek az eredmények. 1,5 éve várunk a babára, menni fogunk tovább meddőségi kivizsgálásra, de kíváncsi vagyok van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata. Sokáig szedtem premens tablettát,mert minden hónapban erős PMS tüneteim vannak,de nem változott tőle semmi.
2022. aug. 18. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ösztrogén rendben van? Olyat olvastam, hogy az is okozhatja, ha például kevés, mert attól nem tud épülni a méhnyálkahártya, vékony lesz ciklus végére és mivel nem elég erős, elkezd fokozatosan leválni, és ezért a barnázás. Másik tippem nincs :( követem a kérdést, mert érdekel! Nekem 31 nmol/l lett a 21.napon, és állítólag ez kevés, de én is barnázok, csak én már sokkal hamarabb.
2022. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam,mert az ösztrogén is alacsony volt.De az utolsó vérvétel alapján az orvos szerint már az is rendben. Kíváncsi leszek javul-e ez a barnázás a következő ciklusokban.

A 31 nmol/l szerintem nem olyan rossz, ilyen értéknél peteérésed biztosan volt. Kaptál rá egyébként progeszteront?

2022. aug. 21. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeptemberben megyek orvoshoz, ő fogja majd kiírni a vérvételeket, 2 hónapja szedem az Inofolicot orvosi javaslatra, mert szerinte a barnázás elégtelen peteérésre utalhat. De nem bírtam már magammal és elmentem magánúton csak egy 21. napira,mert nagyon kíváncsi voltam már 🙈😂 máshol azt írták nekem erre, hogy van aki 34-re is progit kapott, valaki meg 27-tel esett teherbe és nem is barnázott. Gondolom egyéni ez is, hogy kinek a szervezete milyen mennyiségekre hogyan reagál. De elvileg 30 felett már biztos, hogy volt ovu.
2022. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy progeszteronkrémet akarom majd elkezdeni kövi ciklusban, cssk kíváncsi voltam, hogy mennyi természetes állapotában a 21.napi progim. Nem tudom mennyit javít majd rajta, hogy elmulasztja-e a barnázást, erről is vegyes tapasztalatokat olvastam.
2022. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha van kedved írd majd meg a tapasztalataidat, kíváncsi vagyok használ-e.
2022. aug. 23. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendben :)
2022. aug. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Premens helyett elkezdtem szedni Zafír barátcserjét és most nem volt barnázás menstruáció előtt. Kíváncsi leszek hosszú távon..
2022. szept. 28. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!