Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Amalgám tömés lehet akadály...

Amalgám tömés lehet akadály teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta próbálkozunk babával és most valahol azt olvastam, hogy amalgám tömés is akadályozhatja a teherbeesést. Nekem egy darab ilyen tömésem van. Kérlek nyugtasson meg az, aki amalgámtömés mellett is teherbe esett!

2022. aug. 31. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 3 van. Sosem hallottam, hogy ez problémát jelentene. Van 2 gyerekem.
2022. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Gondolkodj már logikusan picit. Régen csak amalgámtömés volt, és rengeteg gyerekvállalás előtt álló nőnek volt tömése.

Szerinted?

2022. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Néha annyira buta kérdéseket tudnak itt feltenni, de komolyan. Legyszi linkeld már be, hol olvastad ezt, mert gyanítom, hogy nem egy leellenőrzött megbízható orvosi oldalon vagy egy szakmai tanulmányban.
2022. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Rengeteg embernek van amalgám tömése, aki terhes is lett. De ha zavar cseréltesd ki 🤷🏼‍♀️.
2022. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Kizártnak tartom.
2022. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Közvetlenül nem, de nyilván jót nem tesz, gyengíti a szervezetet. Nekem rengeteg volt kamaszkoromig ès elég beteges is voltam minden ok nélkül. Aztán elkezdtem szép lassan kicsereltetni őket, csinaltam egy kivezető kúrát algákkal és szép lassan helyrerázódtam. A chlorella, spirulina képes kivezetni a nehézfémeket -így a higanyt is- a testből és erősíti a szervezetet magas microtápanyag tartalma révén. A tömèsek cseréjekor is érdemes szedni, hogy a kikerülő higany ne rakódjon le a szervezetbe hanem eltávozzon.
2022. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom 1 darab tömésről van szó! Az elhanyagolható, kizárt, hogy bármifèle problémát okozzon, ha tele lenne vele a szád azt mondanám esetleg èrdemes lehet vele foglalkozni de igy..nyugodtan el is felejtheted!!! Ez nem oka semminek!
2022. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!