Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi okozhat pecsételő vérzést?

Mi okozhat pecsételő vérzést?

Figyelt kérdés

Sajnos csak majdnem egy hònap múlvára van időpontom az orvosnál, meg szeretek felkészülten menni, gondoltam hátha valaki belefutott ilyesmibe.


3-5 nappal a mensim előtt pecsételő vérzésem van. Voltam vérvételen a progi szintem a felső határérték közelében van, szóval nem tűnik alacsonynak.


Ciszta vagy más "elváltozás" (bocsi ha nem így hívják), nem látszik, az UH szerint minden rendben.


1 napot mindig pecsételtem korábban is (azt hittem ez normális, mostanában olvastam, hogy nem mindenkinek ilyen), de a 3-5 nap viszonylag új fejlemény (pár hónapos).


Fogamzásgátlót sose szedtem.


Köszi, ha van ötletetek!


2022. szept. 29. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan is, hogy relatív progeszteron hiány. Van elég progeszteron, de nem tudja rendesen kifejteni a hatását ösztrogén dominancia miatt. Esetleg keress a google-ben osztrogen/progeszteron kalkulatort. Angol nyelvű oldalakon szokott lenni. Hirtelen csak ez ötlött fel bennem.
2022. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ahogy nézem, sajnos azonos napon kellett volna mérni őket, nekem meg van egy ösztradiol (gondolom az ösztrogén), a harmadik napról, és egy progi a 23. napról...
2022. szept. 29. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet beagyazodas miatt pecseteles is
2022. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Köszi a tippet!


De sajnos ez nem valószínű, mert volt olyan hónapban is, amikor (óvszerrel) védekeztünk végig. :(

2022. okt. 5. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!