Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után 11. napon...

Inszemináció után 11. napon negatív predictor teszt, lett valakinek ezután pozitív?

Figyelt kérdés

Az első terhességemn a 10.napon halvány pozitív lett a facelle.

Ezért gondolom hogy már kellene most is mutatnia ha lenne valami, főleg a predictornak, ami a legérzékenyebb.

Volt olyan akinek a 12-13 vagy még később dpon lett csak pozi?



2022. okt. 4. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Lehet még pozitív 2-3 nap múlva.Ha nem lesz az halványan sem akkor nem sikerült.Még nézegesd 1-2 alkalommal a tesztet hátha.
2022. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Én már nagyon sokat olvastam itt, és 12.dpo az a pont, ha negatív a 10-es teszt pláne predi vagy facelle akkor ott nincs baba.


Aki mást mond annak máskor volt ovuja mint hitte... persze én is szoktam reménykedni még 13.dpon is...de nekem is terhesen 10.dpon pozi lett... szóval még holnap egy tesztet lőjj el, ha negatív akkor nem sikerült. Kitartás.

2022. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Én is úgy gondolom, hogy ha a holnapi is negatív akkor az már elég biztos.

Persze kell mennem vérvételre is megint 14.dpo-n, de 2 éve arra erős pozitív reggeli teszt után mentem, nem volt nagy meglepi hogy 220 volt a hcg.

2022. okt. 4. 15:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen,ha nem lesz pozitív 1-2 napon belül akkor ez most nem sikerült.
2022. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ma is (12.dpo) negatív a teszt. Így ez a hónap sikertelen. 14.nap mennem kell vérvételre, de így nem fog meglepetésként érni, hogy negatív lesz. Jöhet a következő inszem.
2022. okt. 5. 10:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd legközelebb még sikerülhet.Már a következő ciklusban mehetsz is.
2022. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inszem után 12 nappal még negatív volt a teszt, amikor terhes lettem. Nem teszteltem többet, mert azt hittem, hogy nem sikerült, de a 14. napon a vérvétel kimutatta.
2022. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Komolyan? Az hogy lehetséges? 10-es érzékenységű tesztet használtál? Mert ha nem, akkor az valóban lehetséges volt hogy nem mutatta.

Mivel inszemnél pontos az ovu, ugye napra pontos, így már pozitívnak kellene lennie a tesztemnek ha sikerült volna.

Főként hogy éreztem ahogy inszem előtt repednek a tüszők, úgy fajt hogy csak feküdni bírtam.

Lesz nekem is vérvétel pénteken, kiderül 100%-ra☺️

2022. okt. 5. 17:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?Sikerült?
2022. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem sikerült. Vérvétel eredménye, 0hcg
2022. okt. 9. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!