Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inzulinrezisztenciám van.Lehet...

Inzulinrezisztenciám van.Lehet inni pepsi zero cólát?Vércukrot megemelheti?Reggelire ettem 2 kisszelet tk.kenyeret szalámival és salátával.Aztán ittam egy pohár zéró kólát.1 óra mulva 8 volt a vércukrom.Lehet a kólától?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 11:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

A zéró kólától aztán biztos nem, abban nincs cukor, azaz szénhidrát.

A kenyértől volt. Milyen az a tk kenyér? Az összetevőknél búzaliszttel kezdődik a lista vagy teljes kiőrlésűvel? Nagyon sok olyan tk kenyér van, amiben összességében több a fehérliszt, mint a tk, így IR diéta szempontjából nem jó.

Egyébként toastkenyér? Mert az sem mindegy, mekkora szelet. 2 szelet toast oké, hagyományos kenyérből elég csalóka tud lenni a két szeletnyi.

2022. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Teljeskiőrlésű rozsliszt 34% Nem toast kenyér.De nem nagy szelet volt,a kenyér végén ami van 2.
2022. okt. 15. 12:38
 3/18 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani melyik kenyér jó?
2022. okt. 15. 12:41
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Akkor az jónak tűnik.

A salátát mivel etted? Volt rajta valamilyen öntet?

2022. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Saját tapasztalatom: A zero kolatol nem megy fel a vercukor szint, viszont sokkal lassabban megy le a vc szint étkezés után.
2022. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha teljes kiőrlésű liszttel (az nem baj, ha rozs) kezdődik, akkor jó ez is.

Én speciel a lidlben veszek tk toast kenyeret, de vannak, akiknek az nem ízlik. Ha neked ez ízre tetszik, akkor amúgy nincs vele gond a diéta szempontjából. 🙂

2022. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Oliva olajat öntöttem a salátára.Nem sokat.Köszönöm a válaszokat.
2022. okt. 15. 13:17
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyéni érzékenység is lehet, nem mindenki bírja a tk kenyeret sem. Mondjuk szerintem ez nem jó kenyér, ha csak 34% a tk liszt benne, minimum 60%-ot szoktak mondani (de nekem a 100% tk kenyér is megdobja, szóval itt bejátszik az egyéni érzékenység).

Viszont a zero colától tuti nem ugrott magasra a vc-d. Esetleg nézd meg még a szalámi összetevőit, én már lepődtem meg, amikor felvágottban cukrot listáztak, szóval lehet ám ez is a ludas.

2022. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A kenyér nálam ezt okozta mindegy hogy tk. Egy olasz fajta, szeletelt kenyér vált be egyedül. Amúgy csak kompozit jöhetett szóba túróval vagy szalamival stb.
2022. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Korpovit akart lenni.
2022. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!