Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » IR-esek, szerintetek a Meforal...

IR-esek, szerintetek a Meforal szedése mellett lehet inni egy pohár száraz bort a vacsorához?

Figyelt kérdés
Figyelek a kajára, sport is rendben, egy hónapja szedek Meforalt, 500 mg-ot naponta egyszer. Sohasem szoktam inni mellette, de ma vacsorázni megyünk és hát jó lenne, ha egy pohár száraz bort megihatnék...

2015. júl. 1. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom, ilyen esetben jobb inkább egy szemet kihagyni. Személyes tapasztalatom, hogy "összeveszik" az alkohollal. Nekem olyan vizes hasmenésem lett tőle nagyon rövid időn belül, hogy csak az ima mentett meg a kényelmetlen szituációtól.


Jó szórakozást! :)

2015. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a tanácsot. Azzal nem okozok bajt, ha kihagyok egy szemet? Illetve úgyis át akartam térni a reggeli szedésre, akkor ha reggel beveszem, még jó?
2015. júl. 1. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Én napi 3x szedtem, ezért nehéz megmondanom, hogy te hogy tegyél :) de a déli gyógyszerrel az esti "bűnözés" már nem szokott gondot okozni :) szóval néhány óra szünet után már nem lesz gond, szerintem. Egy szem nem a világ vége, én már lassan 5-6 éve élek vele, bár most épp babavárás miatt szüneteltetem, de alapvetően szedem, és egy-egy szem az évek alatt kimaradt, néha csak azért is, mert elfelejtettem. :) Szóval nem, egy szem nem okoz majd gondot :) Azért ügyelj arra, hogy enni ne felejts el! :)))
2015. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm! :-) Ezek szerint a babára is van esély mellette, hiszen Neked is sikerült :-) Gratulálok hozzá, és jó egészséget! Enni biztosan fogok és így egy picit inni is :-D Remélem ezzel a kezeléssel nekünk is sikerül végre, Ti sokat vártatok rá?
2015. júl. 1. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!