Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek hogy vált be? az Inofoli...

Kinek hogy vált be? az Inofolic és az elevit egybe kell szednem az orvosom azt javasolta mert egy nagyon pici pcom van de semmi màs egyébként minden rendben de egy éve nem esek teherbe ( lent folytatom mert nem fér ki)

Figyelt kérdés
Hogy valakinek segitet teherbe esni vagy valami tanácsot tudnátok adni
2022. okt. 26. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, hogy nagy kicsi pco?
2022. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Inofolic lófüttyöt se ér, inozitol port vegyél (ugyanaz a főhatóanyag, csak nincsen szétreklámozva), aztán abból 1-2x 2g (púpos teáskanálnyi). Ez sokkal nagyobb hatóanyag ami hamarabb rendbehozza az inzulinod (amitől a pco valószínű megjelent).


Az Elevit is teljesen fölöslegesen drága, vannak sokkal jobb alternatívák, Gravida, Jutavit (ezek magyarok is), vagy ha prémium minőséget akarsz, a GAL.


Szénhidrátszegény diéta, sok mozgás. Igazából egy inzulin és cukorterhelés se ártana, meg akkor már egy hormonpanel, mert lehetnek még ott gondok, akár pajzsmirigyben, akár peteminőségben.

De ha valamit ki akarsz még próbálni a komolyabb kivizsgálás előtt, ahogy írtam, az inofolic helyett (myo)inozitollal jobban jársz.

2022. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem minden ertekem rendben volt, a hormonok, a pajzsmirigy, cukorterheles. Minden. Mégis tele van a petefészkem kis cisztakkal.

Annyi volt a gondom, hogy 56 napokra jött meg. Szedtem én az Inofolicot de semmi nem történt.

Megjegyzem 4kg felesleg volt rajtam, de elkezdtem heti 4-5x sportolni és nagyon egészségesen enni. 2 hónap után terhes vagyok.

Az Inofolicot már 1 éve szedem, és ennyi ideje is próbálkoztunk, de semmi.

3 hónap norcolut, sport és egészséges étkezés méghozta a várt eredményt.

2022. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!