Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után szerintetek...

Inszemináció után szerintetek mennyire rossz ha elkapom a covidot?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az inszem, a férjem már lázas volt amikor a mintát adta le. Aztán itthon csinált egy tesztet, pozitív lett.

Valószínű el fogom kapni, mivel egy autóban ültünk egész délelőtt.

Szerintetek be tud majd ágyazódni a petesejt? Félek hogy a nagy immunreakció miatt nehogy “kidobja”.



2022. okt. 27. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyira nem biztos.Több ismerősnél is volt olyan, hogy az egyikük elkapta együtt aludtak, éltek aztán a másik meg nem volt beteg, sőt a gyerekek se lettek betegek.Tesztelték őket.

Az orvosok sem tudnák utólag megmondani, hogy attól mert covidos voltál vagy amúgy sem sikerült volna, mert azért az sem szentírás hogy betegség nélkül amúgy sikerülne, de nyilván ezzel tisztába vagy te magad is.

Remélem rendben lesztek:)

2022. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, nem az első inszemünk.

Csak most annyira jó volt minden érték, meg minden és pont most jött ez a hülye Covid. Na de nem tudok mit tenni csak bízni benne hogy ha el is kapom nem ez lesz az oka ha nem sikerül.

De remélem hogy végre sikerül🙏

2022. okt. 27. 16:01
 3/11 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy elkaptad a fertőzést, ha elkaptad, akkor sem biztos, hogy lesznek tüneteid és egyáltalán okoz bármilyen gondot.

Tudom, hogy talán mérges leszel rám, de a legfontosabb, hogy nektek ne legyen bajotok.

Drukkolok nektek!

2022. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már fáj a torkom, úgyhogy biztos hogy elkaptam🥴 de reméljük a legjobbakat
2022. okt. 27. 20:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem a legjobbkor jött, de próbállak kicsit biztatni. Én nem terhesen kaptam el, de van egy autoimmun betegségem, ami minden náthánál komolyabb betegség után kijön, szóval biztos voltam benne, hogy nem úszom meg. De csak megmutatta magát, hogyha akarná lehetnék tünetes is, de semmi nem lett. Szóval nem biztos, hogy az immunrendszer mindig úgy működik, ahogy várnánk. Lehet, szerencséd lesz. Drukkolok!🤞
2022. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia igaz nekem spontán terhességem lett de a beágyazódáskor már full beteg és lázas voltam. Nem teszteltem de gyanusan covid volt. Megmaradt a terhességem.
2022. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! De jó ilyet is hallani, mármint nem azt hogy beteg voltál, hanem hogy sikeres volt a beágyazódás.

Már lázasodok, csillapítom a lázat 37.5 felett a doki tanácsára, aztán lesz ami lesz…

2022. okt. 28. 16:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből lesznek a csodák😉


6os

2022. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy legyen🙏🙏🙏
2022. okt. 28. 20:15
 10/11 A kérdező kommentje:
Sikerült úgy néz ki!🥰🥰🥰 ma a 9.dpon egy halvány pozitívat teszteltem. Remélem szépen erősödik majd🙏
2022. nov. 4. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!