Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A hosszú vagy a rövid protokol...

A hosszú vagy a rövid protokoll sikeresebb lombik során?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 17:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs statisztika sajnos. Megvan hogy mikor melyiket használják. Nekem 3 rövid volt, egyik se sikerült. Sogornomnek meg mindkettőből lett gyerek. Baratnomnek volt rovid es hosszú is es mindenhol lett 5. Napra embrioja. Neki a fagyasztott beultetes valt be.
2022. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

De bizony van rá statisztika. Egyértelműen a hosszú protokollos a sikeresebb, a rövidet eleve kevés esetben alkalmazzák emiatt.

Benne volt a tájékoztató prospektusban, amit lombik előtt kaptam.


Rám is igaz volt, az első, rövid protokollossal alig lett petesejtem, míg hosszúval több mint a duplája. Az elsőnél csak 2 termékenyült meg, nem mertem 5 napig elvinni őket, hátha nem lesz mit beültetni. 3 naposak mentek vissza, nem sikerült.

Hosszúnál fagyasztásra is maradt. A két beültetett friss blasztocisztából 1 baba lett.

2022. nov. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Teljesen egyénfüggő.

Nekem röviddel az első sikerült. 12 megtermékenyült petesejtem lett.

2022. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem összejön nekem rövid lesz...
2022. nov. 28. 15:46
 5/23 anonim ***** válasza:

Én a rövidnél 3 naposan kaptam vissza, elindult de missed lett.

A hosszúnál dulpla annyi lett de nem ment el mind a 5.napig.

Doki szerint nagyobb az esély és igaza lett, így sikerült☺️


Sok sikert neked!

2022. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. dec. 1. 08:48
 7/23 anonim ***** válasza:
Mit takar az hogy rövid vagy hosszú protokoll?
2022. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A rövidnél menstruáció első napjaiban kezdődik a stimuláció és nagyjából 2 hét múlva(de ahogy alakulnak bent a dolgok)megvan a leszívás és jó esetben a beültetés is. A hosszúnál már a menstruáció előtt elkezdődik a stimuláció, tehát 2 hét helyett,3-4 hétig kell szúrni.
2022. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
3-as: ha egyénfüggő, mit néznek? Budapesten a Dunamenti REK-ben azt mondták 90%-ban rövid protokollt végeznek. Érdekelne ki az a 10%? Amúgy mindenesetben drágább a hosszú protokoll?
2023. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Rövid protokollom volt. Sikerült 😊
2023. márc. 22. 07:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!