Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inofolicot abba hagyjam ebben...

Inofolicot abba hagyjam ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Hónapok óta 30-31 napos volt a ciklusom, de elkezdtem inni az Inofolicot, és csak nagyon enyhe vérzés van, inkább barnázás a menzesz idején. Én arra gondolok, bekavart az Inofolic. Ilyen esetben érdemes még tovább erőltetni az ivást vagy hagyjam a fenébe?

2022. dec. 5. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Inofolic nem tud ilyet okozni- csak folsav meg inozitol.

Mást is szedsz esetleg? Ez tuti hormonális-túl sok progeszteron okozhatja ezt. Már kitapasztaltam hidd el :( egy évig próbálkoztunk mire sikerült. Az Inofolicot a párom is itta az javítja a petesejt/sperma minőségét.

Barátcserje ilyesmi? Szedj E vitamint attól vastagabb lesz a nyálkahártya.

2022. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jutavit várandós vitamint, méhpempő kapszulát szedek. Mellé megy d meg e vitamin is :(

Csak az Inofolic meg a jutavit az új ezek közül, és olvastam többeknél hogy bekavart az Inofolic, ezért gondoltam, hogy nálam is ez lehet a baj.

2022. dec. 5. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy az inofolic lehet a gond, akkor hagyd abba és várj egy ciklust hátha tényleg ez a baj.

A barátcserjét én is nagyon ajánlom, nem csak a ciklus beállításán segíthet, hanem a prolaktin szintet is leviszi. Van belőle a premens kapszula készítmény, én azt szedtem.

Mennyi e vitamint szedsz? Bár én nem szedtem előtte, de olvastam valahol, hogy nagy mennyiségben megnövelheti a progeszteron szintén. (Ebben nem vagyok 100%ig biztos.)

2022. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az E vitamin lesz a probléma, ha sokat szedsz.
2022. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

E vitaminból 400at szedek, van hogy nem minden nap…

A ciklusom eddig viszonylag jó volt, 30-31 napos, és most borult az első infolicos hónapban, prolaktin szinttel nincs baj..

Én úgy tudom, pont hogy progeszteron hiány okozhat ilyet nem pedig a sok progeszteron.

2022. dec. 7. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!