Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Átjárhatósági vizsgálatnál...

Átjárhatósági vizsgálatnál kiderül, ha volt valami kisebb elzáródás, de a kontraszt anyag kimosta?

Figyelt kérdés

Olvastam ilyeneket, hogy ha csak valami kisebb elzáródás van, azt a kontrasztanyag ki tudja mosni és utána könnyebb lehet a teherbeesés.

Na most nekem annyit mondott az orvos, hogy átjárható mind a kettő petevezetékem, de azért eléggé fájt, ebből gondolom hogy lehet hogy mégiscsak volt valami elzáródás.

Kiderül ennél a vizsgálatnál az is, ha valami volt ott, de ki tudta mosni? Látszik a röntgenen vagy nem?

Az orvos kb. mire felültem kifutott a vizsgálóból, mert neki dolga van máshol, úgyhogy nem nagyon tudtam megkérdezni semmit...



2022. dec. 17. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha átjutott a kontrasztanyag, igazi elzáródás nem volt, max vmi enyhe, amin ez segített.

Nekem fájt a vizsgálat (pár percig tartó erős menstruációs görcs szerű), de simán átjárható voltam.

2022. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem pont az átjárhatósàgi után sikerült most.
2022. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fájt, szintén erős menstruációs görcs sőt még vizsgálat után is fájt a hasam és nekem is átjárható volt, szerencsére nem kapkodott a doki vele együtt követtem a monitoron.

Ha volt enyhe elzáodás de ez átmosta akkor nincs gond.

2022. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges ezen töprengeni.

Ha most pár hónap után összejön, akkor úgyis lesz más dolgod elég :-)

2022. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor annak is fájdalmas akinél teljesen átjárható, ezért pusztán a fájdalom tényéből nem lehet következtetni. De mindegy is, hogy eleve az volt, vagy a vizsgálat során lett az a lényeg, hogy a továbbiakban ez nem lehet gátja a gyermekáldásnak.
2022. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én papíromra azt írták, hogy nehezen átjárható, hosszú idő alatt folyik át a kontraszt anyag. Úgyhogy igen, ilyenkor ezt közlik, ha más nem, írásban.
2023. jan. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!